Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-18 20:41:51

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Pochodzenia nicka

W jaki sposób powstał wasz nick? Przypadkowo, czy kryje się za tym jakaś dłuższa historia?
Co oznacz? Lubicie go? Używacie jeszcze jakichś innych?


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#2 2011-05-18 21:11:03

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Hmm... mój nick to tak jakby połączenie Liter z imienia i nazwiska Ka - Kasia i zu - nazwiska nie podam : P
Historia "Kazu" zaczyna się jeszcze przed moją przygodą z japońską kulturą i nie nawiązuje do żadnego bohatera ani wykonawcy...
kiedyś używałam nicku DarkRose ale mi się "przejadło"  : D


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 

#3 2011-05-18 21:16:36

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Adriana jest za długie, Ady nie lubię. Nawet nie pamiętam dokładnie jak to się stało, ktoś tak zaczął na mnie mówić 4 lata temu i się przyjęło, a że jakoś specjalnie kreatywna nie jestem to w internecie używam takiego samego nicku jak mówią na mnie przyjaciele, rodzina, niektórzy nauczyciele i tak dalej.

Offline

 

#4 2011-05-18 21:35:35

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Pochodzenia nicka

Nick Niepowtarzalny wyszedł dosłownie na spontanie. Wszędzie zajęte były ciekawe ksywy, więc mój mózg się uaktywnił na coś oryginalnego. ^^
Jeśli chodzi o:
- Sucza - jest to dłuuuga historia, więc Wam nie opowiem. Ogólnie odbywała się rozmowa przez skype, zaczęliśmy sobie żartować no i wyszło co wyszło. >D
- Pinki - Oooj~~ Nie lubię tego. xD Ksywa ta powstała dzięki znajomym z m-libu. Chcieli moje zdjęcie, więc akurat wysłałem te co miałem pod ręką - w różowej koszulce. Nagle "PINK"! No i wyszło "Pinki" >D

To na temat ksyw w internecie. W realnym życiu wołają na mnie Adi, zdrobnienie od imienia Adrian. Tyle. ;]


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#5 2011-05-18 22:03:53

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Mój to po części radosna twórczość moich znajomych. :p Zaczęli ma mnie wołać "Tsami" (za cholerę nie mogłam się dowiedzieć, czemu akurat tak), a ja sobie dorobiłam końcówkę "nade", żeby ładniej brzmiało. :p
W żadnym ze znanych mi oraz Google Translatorowi języków nic nie znaczy. :p


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#6 2011-05-19 08:50:42

 TheFiumee

Ningen

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

To teraz będzie coś oryginalno filozoficzno, dzwno włosko gercko angielskiego.
Samo FIUMEE znaczy rzeka z włoskiego, rzeka się wzięła z faktu miom stwierdzeniem i popieraniem jednego z greckich  filozofów, który powiedział ze wszystko płynie, a rzeka płynie. myslałam by uzyc tego w innym języku lecz fiume mi się spodobało.
Drugie E powstało z faktu, iz gdzies się logowałam a nick był już zajęty.
THE bo na youtube było już powyższe zajęte.


Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Carlos Ruiz Zafón   



http://img43.imageshack.us/img43/73/l5e64b5571f934137a253aa.gif http://img156.imageshack.us/img156/6435/mdmairfp4.gif

Offline

 

#7 2011-05-30 00:04:17

Sou

Ningen

Skąd: Jrockland
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

ogólnie funkcjonujący nick to Kahori... geneza? kaori znaczy zapach z japońskiego... ładnie brzmi a żeby było inaczej osoba która wymyśliła mi tę ksywę dodała H. W końcu i tak byłam i jestem Kaho wśród znajomych więc z tym h i zapachem powstało Kahori.
Czemu Sou? Hmmm... bo nie lubię się w necie powtarzać. Na którymś tam forum ktoś wziął sobie uderzająco podobny nick. I tak ene due i etc padło Sou. Przypadek ^^


In this world surrounded by YOU
I don't need something like an important person..

Offline

 

#8 2011-06-29 18:07:44

 Jeanne

Gakusei

Skąd: Warsaw
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Re: Pochodzenia nicka

Dla mnie Kaho to Kaho xD A Sou jak się  wkurzysz xD

Jeanne? A ja nie będę oryginalna. A może będę? Bo nick powstał 12 lat temu o ile się nie mylę. Byłam małym szczylem i widziałam Kamikaze Kaito Jeanne. No i moją patronką jest Joanna dArck. Jeanne to po prostu Joanna po francusku. Zmieniała siętylko forma wymowy od Jeanne, dżejn, rzan, żan, po dżi dżi oraz dżin.
Miałam chwilowe wahanie, całkiem niedawno by zmienić nick na Pierrot - z sentymentu do jednego rpg'a i piosenki "Laleczka z saskiej porcelany" [polecam!] - taki błazen z czarną łezką, śmiejący się, ale w głębi smutny.

Ale Jeanne jestem zbyt długo, nick stał się częścią mnie i też dzięki niemu jestem w necie rozpoznawalna - znajomi jak są na yt lub lj to krzyczą na mnie, że wszędzie mój spam xD
a 8917? tylko w nazwie, bo Jeanne zajęte.

Offline

 

#9 2011-06-29 23:05:01

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Czemu nessi? Niestety żadnej ciekawej historii wam nie opowiem. Po prostu znajomi zaczęli tak zdrabniać moje imię - Vanessa.
I nie, to nie ma nic wspólnego z potworem z Loch Ness, naprawdę xD

Offline

 

#10 2011-07-08 18:51:03

Raven

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Czemu Raven?
Któregoś deszczowego dnia, pół-śpiąca jechałam tramwajem. Pisałam wtedy serię opowiadań, jednak nie mogłam wymyślić imienia głównej bohaterki. Nagle mnie olśniło, gdyż zobaczyłam kruka na trawie. Był śliczny. "Raven" oznacza właśnie kruka w języku angielskim... (czyt. 'Rejwen'). Była to już tylko kwestia czasu, jak wszyscy zaczęli nazywać tak mnie, z powodu, iż byłam podobna do bohaterki mojego opowiadania.
A potem to imię stało się dla mnie wyjątkowe, bo poznałam pana K. ~ Yahoo.

Offline

 

#11 2011-07-17 23:24:28

 Kyoko

Gakusei

6980590
Call me!
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Kyoko... Hmm :P
no wiadome przecież - postać z mangi :D Kyoko Mogami ze Skip Beat! to moja ulubiona postać literacka :D
Utożsamiam się z tą postacią, moi koledzy po obejrzeniu (czytać im się nie chciało) kilku chapterów mangi i chyba 2 odc anime stwierdzili, że jesetm do niej z charakteru bardzo podobna..
I mam fazę, oglądam wszędzie wszystko co się da, gdzie postać ma na imię Kyoko :) (ostatnio ogladałam 'Kłamstwa wróżki Kyoko')

Moj drugi nick w necie to YuRin gdzie nie gdzie można spotkać, ale przeważnie rządzi Kyoko lub jej różne odmiany: kyoko.mogami, KyokoMogami0, kyokoxd :D

Moja ksywka w realu to mam kilka: przeważnie się za mną na ulicy drą: 'Piękna', 'Zośka' albo po imieniu - Paulina :D


In your position. Set.
Beginner.
Pozdrawiam,
~Kyoko~
http://p0.grono.net/103/103576/103576540.jpghttp://28.media.tumblr.com/tumblr_lb6ousPFEu1qbiwd0o1_500.gif

Offline

 

#12 2011-08-03 00:05:34

 SasuChan

Dorei

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Pochodzenia nicka

Haaam...Teraz ja^^

Więc.  Sasu to popularne.
Pełna Nazwa ta SatsuMi Jednak nie brzmi to już tak... młodo?
Sasu wzięło się od koleżanki która w gimnazjum mnie zaczęła przezywać Sasuke.
Jednak nie chciałam sie nazywać jak chłopak więc Stanęło na Sasu
Przedtem jednak miałam wielką fazę na Wyznania gejszy i Satsu więc te dwa przezwiska kręciły się koło mnie.
Tak więc niektórzy mówią Sasu, niektórzy Satsu.

Offline

 

#13 2012-01-16 15:45:55

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Pochodzenia nicka

Ta historia jest niezwykle prosta.
Cały mój nick to wyrażenie mojej zaślepionej trwającej już 5 lat miłości do Tory z Alice Nine.
zawsze chciałam by to było coś związane z nim, nawet jeśli miałam przerwę to on zawsze królował.
Wyszło Tigress- bo tygrysica po japońsku brzmiała dość dziwacznie? Więc wersja zhamerykanizowana XD
Wymawia sie tak jak jest napisane bo uwielbiam takie brzmienie...^^


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi