Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-08 15:08:23

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Myslovitz

Myslovitz to polski zespół rockowy, założony w 1992 w Mysłowicach przez Artura Rojka i Wojtka Powagę. W pierwszym składzie znaleźli się także perkusista Marcin Porczek i basista Rafał Cieślik.

http://userserve-ak.last.fm/serve/500/39976949/Myslovitz+Myslo+wic+jestem.jpg


1992 - obecny



Ich muzyka zawierała elementy college rocka, shoegaze i (tu zdania są podzielone, a sam zespół tej etykietki nie znosi) britpopu, choć obecnie kieruje się w rejony bardziej alternatywne. Ze względu na ciągłe poszukiwania muzyczne bywają nazywani przez krytyków „polskim Radiohead”. Od 2003 roku wytwórnia EMI oraz MTV Europa próbują wypromować ich na rynku międzynarodowym (bez większych sukcesów). Grupa wzięła swoją nazwę od Mysłowic, miasta rodzinnego muzyków (niem: Myslowitz), położonego na Śląsku, w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym.

Kilka wybranych przeze mnie utworów, jeśli byłby ktoś zainteresowany przesłuchaniem:

Długość Dźwięku Samotności
Meć czy Być
Sprzedawcy Marzeń
Chciałbym Umrzeć z Miłości
Wieża Melancholii

OFICJALNA STRONA MYSLOVITZ

źródła: lastfm

Offline

 

#2 2011-07-11 20:16:53

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Myslovitz

Cóż, słyszałam wszystkie przedstawione przez edzie tytuły...^^ Przede mną nic się nie ukryje Xd

Słucham tego zespołu parę ładnych lat... I już mam z nimi pewne skojarzenia muzyczne... pewne wspomnienia...
Co mogę powiedzieć? Wokalista ma wrażliwość która do mnie przemawia. Jego tekstry nie są sztuczne a aranże działają na mnie...
Wolę ich starsze płyty choć moja ulubiona jest Happiness is Easy...

Niestety nie udało mi sie przesłuchać ich najnowszej płyty... Ktoś to zrobił?


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi