Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-11 17:26:02

Makha.

Gość

Hanazakari no Kimitachi e

http://marwaberry.files.wordpress.com/2009/07/hanakimi_pretty_boys.jpg


Hanazakari no Kimitachi e (Raj przystojniaków)




Gatunek:  komedia, romans, szkolne
Ilość odcinków: 12 + Specjal
Rok emisji: TV - 2007, Specjal - 2008



Główni i ważniejsi drugoplanowi bohaterowie:

Horikita Maki jako Ashiya Mizuki
Oguri Shun jako Sano Izumi
Ikuta Toma jako Nakatsu Shuichi
Kamikawa Takaya jako Umeda Hokuto
Okada Masaki jako Sekime Kyogo
Ishigaki Yuma jako Tennoji Megumi (prefekt 1 dormitorium)
Mizushima Hiro jako Nanba Minami (prefekt 2 dormitorium)
Yamamoto Yusuke jako Kayashima Taiki
Kyo Nobuo jako Himejima Masao (prefekt 3 dormitorium)




Krótko o fabule:

Ashiya Mizuki mieszkająca obecnie w USA postanowiła powrócić do Japonii i uczęszczać tam do szkoły. Nie robi tego jednak bez przyczyny. Obrała sobie za cel, aby jej idol Sano Izumi powrócił do skakania wzwyż. Wszystko wydawałoby się proste, gdyby nie fakt, że Osaka High School jest szkołą, do której uczęszczają tylko i wyłącznie najprzystojniejsi chłopcy. Mizuki ten fakt jednak nie zniechęcił. Nie mając innego wyboru, jak przebrać się za chłopca i w przebraniu spróbować nakłonić Sano do powrotu do kariery skoczka, postanawia ziścić swoje marzenie. Przenosząc się do tej szkoły jeszcze nie wie jak wiele przeszkód stanie na jej drodze i ile przygód przyjdzie jej przeżyć.

~~~~

Hana Kimi to chyba jedna z tych najpopularniejszych dram japońskich. Przy okazji mój numer 1 wśród wszystkiego, co dotychczas widziałam. Osobiście uważam, że zasługuje na swoją renomę. Jest to na prawdę świetna pozycja z olbrzymią dawką humoru, przepleciona lekkim romansem i odrobiną sportu. Mimo wszystko wątki humorystyczne wiodą tutaj prym i chwała im za to. O ile fabuła nie wygląda zbyt zachęcająco (przynajmniej ja miałam takie wrażenie, jak pierwszy raz zabierałam się za oglądanie), to uważam, że mimo niechęci warto się przemóc i obejrzeć. Ostatecznie okazuje się to o niebo lepsze, niż można było przypuszczać.

Monologi Nakatsu zasługują na Oscara, Nobla, cokolwiek! Te monologi to mistrzostwo jest! Wiele razy do nich wracałam i nadal to robię, odtwarzając je po tysiąc razy. Tak samo jak jego słynne już ORE WA HOMO JA NAI xD Również pochwaliłabym Mizushime Hiro, dzięki któremu Nabma-sempai stał się jedną z moich ulubionych postaci z rej dramy. Dodatkowo uwielbiam tego dziwaka Kayashime ^^


A jak jest z Wami? Oglądaliście i też pokochaliście tą pozycję, czy może wręcz przeciwnie zanudziliście się na śmierć i nie rozumiecie fenomenu tej dramy? Cokolwiek by to nie było - zapraszam do dyskusji :3

 

#2 2011-06-11 18:43:07

 KatadziinaChan

Gakusei

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 56
Punktów :   

Re: Hanazakari no Kimitachi e

Obejrzałam to ostatnio, głównie przez wzgląd, że zagrał tam Shirota Yuu xD Dramka jest z pewnością boska, bardzo śmieszna, jak oglądałam ją po 23, to musiałam gryźć poduszkę, żeby cały blok nie usłyszał mojego śmiechu XD" Monologi Nakatsu rozwalają człowieka, uwielbiam je i w ogóle tego bohatera, a ogólnie poza Nakatsu to najbardziej lubię właśnie tego dziwaka Kayashimę <3 Poza nimi to lubię większość bohaterów, bo ich się nie da nie lubić po prostu xD np. taki Oscar, którego ubóstwiam, takie postaci to jest cudeńko xD


http://i53.tinypic.com/2cyljj7.jpg
*o*

Offline

 

#3 2011-06-11 20:47:58

 Maou

Dorei

6595459
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Hanazakari no Kimitachi e

Ubóstwiam tą dramę.Mistrzowskie dzieło.Hana Kimi było moją pierwszą dramą. Kocham ja a zwłaszcza Tome Ikute..kaawai;33
Obsada ogólnie jest dobrze dopasowana.Wszyscy sa wspaniali.. ORE WA HOMO JA NAxD Uwielbiam tą sceną. lubię też moment kiedy Nakatsu dowiedział ze Mizuki jest dziewczyną^-^
Nie miałam okazji czytać mangę Hana Kimi na której została oparta drama, ale na pewno jest o wiele fajniejsza niż sam film;]

A w specialu podobała mi się koleżanka Miuzki która weszła do łóżka Nakatsu, a także wątek o piesku"ogórka";D

Ostatnio edytowany przez Maou (2011-06-11 20:49:46)

Offline

 

#4 2011-07-08 19:05:41

 Kyoko

Gakusei

6980590
Call me!
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Hanazakari no Kimitachi e

Moja druga drama :D Uwielbiam ją i dla mnie to jest prawdziwa klasyka..
BABY <3
Uwielbiam wszystko co związanym z ta produkcją :D Muzyka jest najlepsza, nie wyobrażam sobie by np. Oskara czy prefekta Nambę miał grać ktoś inny..
ale poświęcę się i obejrzę remake z 2011 roku z zupełnie innymi aktorami. Już rzuciłam klątwe na Fuji TV i chcę zobaczyć czy coś to dało :(

Baby :D


In your position. Set.
Beginner.
Pozdrawiam,
~Kyoko~
http://p0.grono.net/103/103576/103576540.jpghttp://28.media.tumblr.com/tumblr_lb6ousPFEu1qbiwd0o1_500.gif

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi