Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-07 14:01:32

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Regulamin

§1 Wstęp


Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki Użytkowników. Każda rejestrująca się osoba jest zobowiązana do zapoznania się z zasadami na forum. Nieznajomość zasad nie będzie powodem do zmniejszenia kary w przypadku jego złamania.

I. Rejestracja
Rejestracja na forum jest darmowa. Zakładając konto zyskujesz możliwość komentowania, a także tworzenia własnych wątków.

II. Multikonta
Niedozwolone są multikonta. Każdy Użytkownik może korzystać tylko z jednego konta na forum. W przypadku zauważenia, że z jednego IP zostało założone kilka kont, będziemy prosić o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

III. Decyzje administratora
Administracja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy, avatarów, sygnatur, linków bez uprzedniego powiadomienia Użytkownika. Tyczy się to również edycji postów.

IV. Ostrzeżenia i bany
Użytkownik nagminnie nie stosujący się do zasad tutaj panujących może zostać zbanowany. Poprzedzane jest to jednak ostrzeżeniami.

V. Kolory
Kolorowe pismo zarezerwowane jest dla administracji. Służą one do ostrzeżeń, banów i oficjalnych komunikatów. Kto jaki kolor posiada możecie zobaczyć w dziale Ogłoszenia parafialne. Użytkownik chcący podkreślić swoją wypowiedź może użyć funkcji podkreślenia.

VI. Biografie
Administracja informuje, iż biografie nie zawsze mogą być kompletne (brak pełnej dyskografii itp.). Czasami trudno jest znaleźć informacje w internecie, a w szczególności jeśli chodzi o starsze, mało znane zespoły.

§2 TreśćI. Ogólne
Na forum niedozwolone jest umieszczanie treści:
- pornograficznych;
- rasistowskich/faszystowskich/nazistowskich;
- wulgarnych;
- brutalnych, ukazujących przemoc;
- zawierających jawne reklamy;

II. Linki
Zabrania się zamieszczania linków prowadzących do:
- ww. treści;
- stron niebezpiecznych zawierających wirusy;
- stron zawierających złośliwe treści;
- stron konkurencyjnych;
- stron zawierających treści tzw. pirackie.

Niedozwolone jest także zamieszczanie reklam. W tym przypadku należy powiadomić administrację forum i uzyskać pozwolenie.

III. Odpowiedzialność
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników.

IV. Szacunek i tolerancja
Każdy Użytkownik zobowiązany jest to okazywania szacunku i tolerancji do innych osób. Prosi się także o dbanie o ortografię. Obrażanie, kłótnie, a także wulgaryzmy [nawet ocenzurowane] nie będą tolerowane przez administrację.

V. Edycja
Prosimy o niepisanie postów pod postem. Do tego celu służy opcja "Edycja. Nie dotyczy to dodawania newsów.

VI. Avatar i sygnatura
Użytkownik ma możliwość dodania na swój profil avatara i sygnatury. Avatar nie powinien przekraczać 420x450 pixeli i 98 kb.

VII. Usuwanie kont
Administracja ma możliwość usunięcia konta, które nie było aktywne przez dłużej niż 2 miesiące. Jeśli ktoś znika na jakiś czas, robi sobie przerwę od forum, a nie chce, by jego konto zostało usunięte ma możliwość poinformowania o tym w temacie Sayonara.

VIII. Zmiana nicku
Zmiana nicku jest możliwa. W tym wypadku wyrażenia takiej chęci User powinien napisać do administratora oraz podać sensowny powód tejże zmiany. Administracja ma prawo odrzucić prośbę.

IX. Zmiany regulaminu.
Administracja zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu. W takim wypadku Userzy zostaną poinformowani o tym w odpowiednim wątku.

01.07.2011


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-07-01 02:00:39

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin

01.07.2011 - aktualizacja regulaminu.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 
Shoutbox!Facebook!Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi