Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-04 15:21:18

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Photoblog

Fotoblog jest rodzajem bloga, internetowego pamiętnika, którego podstawową treść stanowią zdjęcia. Pełni także funkcję komunikatora internetowego, tak więc za pomocą fotobloga można nabyć znajomości.
Fotoblogi można podzielić na różne kategorie:
Coraz większe grono stanowią blogi, w których autorzy przedstawiają stworzone przez siebie prace, np. grafiki komputerowe tudzież rzeczy materialne, np. biżuteria.
Drugą, największą częścią są blogi, w których wraz ze zdjęciem dodany jest jego opis, często także pozdrowienia dla innych blogowiczów.
Najmniejszą część stanowią blogi najbardziej zbliżone formą i budową do klasycznego bloga. Autor dodaje zdjęcie, które niekoniecznie opisuje. Wyraża On tam swoją opinię na temat własnych uczuć, poglądów itp. Trzyma się podstawowej formy bloga.

źródło: wikipedia

Macie fotobloga, używacie go codziennie czy tylko od święta?
Jakie jest wasze zdanie na temat fotobloga?
Mile widziane linki do waszych fotoblogów


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#2 2011-05-07 16:36:56

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Photoblog

Posiadam photoobloga, a nawet będę tak miły podam adres - http://www.photoblog.pl/pinksucz . Wiem, piękny nick, nie ma co xD

W sumie rzadko z niego korzystam, w sensie, że coś tam piszę. Przeważnie tylko wchodzę i czytam notki znajomych. Mimo wielu smętów, czasem znajdzie się coś wartego uwagi. ;]


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#3 2011-05-10 18:38:33

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Photoblog

Kiedyś częściej wchodziłam na fbl a raczej na forum fbl gdzie dali mi moda ale teraz już rzadko. Wchodzę głównie po to, żeby zobaczyć co napisali moi znajomi. No iii wstydzę się swojego nicku, którego nie mogę zmienić więc się nie śmiejcie.. xD edziafredzia

Offline

 

#4 2012-05-24 21:39:24

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: Photoblog

Proszę --> Karou.


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi