Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#16 2011-07-08 22:46:14

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: the GazettE

Arashi napisał:

jego growling

Jego co? XD

Ok, Rukson ma specyficzny wokal - przynajmniej dla mnie. Oczywiście istnieje taka możliwość, że sobie coś uroiłam bo bądź co bądź Gazety to pierwszy jrockowy band jaki poznałam.. no i z sentymentu pozostanie ulubionym, znam prawie każdą piosenkę na pamięć - może dlatego mi się tak wydaje. Ale growl..? Czy on kiedykolwiek.. growlował na live? Dla mnie za każdym razem brzmiało to jak jakiś krzyk rozpaczy xD. No ale i tak lubię jego głos, podoba mi się barwa i tyle. Po tylu miesiącach słuchania tylko ich (uwierzcie że mi się przejadło.. wracam do nich raz na jakiś dłuższy czas) poznałabym ten wokal wszędzie i w każdym wydaniu, chwilami mnie uspokaja, niektóre piosenki wiąże z bardzo wesołymi wspomnieniami, niektóre przypominają mi coś smutnego. Dlatego nawet jeśli po części znudziła mi się ich muzyka - pozostaną u mnie na pierwszym miejscu.

Offline

 

#17 2011-07-16 12:25:36

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: the GazettE

edzia napisał:

Czy on kiedykolwiek.. growlował na live?

No wiesz co, edzia? Jak możesz xD Proszę, na koniec tej piosenki masz świetny przykład dobrego growlu w wykonaniu Rukiego. NA ŻYWO. KLIK

No i jak wiadomo zostało potwierdzone wydanie przez gazetto nowego singla. Ha! A nie mówiłam że to nie mogło byś wyssane z palca? xD
Mało tego, zapowiedzieli wydanie albumu. Z niecierpliwością będę go oczekiwać.

Offline

 

#18 2011-07-27 22:03:04

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: the GazettE

No dooobra, zdarzyło mu się parę razy, ale to i tak nie jest to samo jak ten growl nagrywany w studiu.

No, jednak nie plotka, w sumie sama nie wiedziałam co o tym myśleć. Remember the urge średnio mi się podoba, mam nadzieje że z pozostałych dwóch piosenek chociaż jedna przypadnie mi do gustu - bo tak było z czterema poprzednimi singlami. Nowa płyta.. nowy look.. nowa trasa - czyli do Europy na sto procent nie zawitają w tym roku.

Offline

 

#19 2011-08-02 00:18:29

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: the GazettE

A mi sie własnie preview Remember the urge podba ł o.o No i nie mozna zapomiec o tym ze w koncu szykuje sie chyba jakis sensowny teledysk xd

Offline

 

#20 2011-08-03 17:27:07

 SasuChan

Dorei

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: the GazettE

Omo. The gazettE Druga miłość xD
Hm... kiedy to się zaczeło chyba jakieś dwa lata temu w szkole koleżanka zaraziła bo sasu wtedy jeszcze sucha była z Jrocka.
Za co niech chwała jej będzie.
Kocham ten zespół. Głos Ruki który jest taki piękny, aż czasem seksowny.
Uruha i jego solówki I wygląd (Och... i te jego uda)
Aoi, Który mi najbardziej przypadł do gustu^^Taki wesołek...xD
Kai jest dla mnie taki słodki... I jego śmiech xD Jak on się śmieje to wszyscy razem z nim.
A Reita to dla mnie jedna wielka zagadka. Jego bass mnie powala na kolana 0.0


ech.. >< Nic nie mówcie o różowych włosach Aoiego. </3

Offline

 

#21 2011-08-05 20:20:18

 Suzune

Dorei

Skąd: Tu i tam. XD
Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: the GazettE

Ah, Gazetto. ^^
Moja przygoda z nimi zaczęła się pod koniec 2003-go roku (Boże Narodzenie ^-^). Mój kuzyn dał mi w prezencie ich trzy pierwsze minialbumy (chwała mu i dzięki XD ). No i wciągnęło mnie. XD Z początku rodzinka dostawała lekkiego szału jak zaczynałam słuchać. Z czasem się przyzwyczaili i chyba nawet trochę polubili ich brzmienie bo już sami, od czasu do czasu puszczają ich płyty. XD
Głos Rukiego jest naprawdę wspaniały. Mogłabym go słuchać bez przerwy. Widać (i słychać), że wkłada wiele emocji w to co robi. ^^
Uruha i jego solówki po prostu mnie powalają. Boże drogi, on się chyba urodził grając na gitarze. XD Aoi zresztą nie jest gorszy. Uwielbiam go obserwować podczas Live czy w teledyskach. Ma facet ruchy. :3 Pod tym względem świetnie się też prezentuje Reita. Jak na niego patrzę to mi się czasami w głowie kręci od jego wyczynów. Ja bym, prawdopodobnie coś sobie połamała (w najlepszym wypadku XD ), gdybym spróbowała go 'skopiować'. XD
Kai. Awz, on jest po prostu słodki. I te dołeczki. :3 Troszeczkę zapominalski, ale to mu tylko dodaje uroku. Hm... Chciałabym spróbować jego kuchni. ^-^

SasuChan napisał:

ech.. >< Nic nie mówcie o różowych włosach Aoiego. </3

Już nie są różowe. XD Chociaż jak dla mnie to Aoi wyglądał w nich całkiem fajnie.
Teraz ma srebrny (czy też może raczej szarawy) i, moim zdaniem wygląda z nim świetnie. ^^

Offline

 

#22 2011-08-06 17:32:26

 SasuChan

Dorei

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: the GazettE

Nie.
Ja nie  mogłam z jego różu.

Mi się on najbardziej podoba w Ciemnych.

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi