Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-11 02:14:12

Anya

Dachinko

Skąd: Kyoto
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 230
Punktów :   

siemsia

siemsia :D Anya jestem. Any inaczej.
tak w skrócie: psychofan Kyo i Nao, perkusistów, perkusji, fortepianu i dir en greya. rozentuzjazmowany dzieciak-kurdupel. jrock, kpop, ogólnie Azjaty mnie jarają, w muzyce i nie tylko. lat mam 17, pomieszkuję na Śląsku. trochę czytam, trochę więcej piszę, a przynajmniej udaję, że potrafię. miewam huśtawki nastrojów, lubię mózgi i zapalniczki i jestem trochę rozchwiana emocjonalnie.
buszuję po forum od początku maja, ale dopiero teraz postanowiłam napisać.
czasem dziwnie mówię, piszę, jestem piekielnym leniem, jestem niesłowna, chyba jestem nawet zabawna.

i lubię odpowiadać na pytania. naprawdę lubię ;>


fuck it, be bad.

fbl | last.fm | tumblr

Offline

 

#2 2011-06-11 02:21:36

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: siemsia

Hejka Any, fajnie że was tutaj więcej ^^ Co by ci tutaj za pytanie zadać... O, nigdy nie rozumiałam fascynacji Nao, co ci się w nim podoba najbardziej?

Offline

 

#3 2011-06-11 02:37:03

Anya

Dachinko

Skąd: Kyoto
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 230
Punktów :   

Re: siemsia

uśmiech. oczy, nawet, jeśli ich nie ma. podejście do muzyki, do zespołu. styl gry. nawet jego idiotyczne zachowania dziecka, nie dość, że jest zabawny, to w jakiś sposób jest dla mnie zagadką. właściwie nie wiem, jaki jest tak naprawdę, bo nie wierzę w jego mentalność siedmiolatka. poza tym jest głupim, małym ufo, który cały czas gada o żarciu <3 mam spaczony gust, lecę na brzydali, więc zwyczajnie mi się podoba. no i jakieś niesprecyzowane coś, co czasem ciągnie cię do jakiegoś muzyka, choć sama nie wiesz, dlaczego. coś mnie do niego przyciągnęło i przywiązało i cóż ja mogłam zrobić jak nie poddać się temu ^^


fuck it, be bad.

fbl | last.fm | tumblr

Offline

 

#4 2011-06-11 10:19:32

 silce

Ningen

13181764
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: siemsia

Any, jak miło, że w końcu coś napisałaś! Skoro lubisz odpowiadać na pytania, to muszę coś wymyślić. To może... ulubione zespoły?
Miłego postowania na forum i ogólnie dobrej zabawy


Primadonna| V.I.P| BABYspirit | JOYOUS

Offline

 

#5 2011-06-11 11:59:26

Anya

Dachinko

Skąd: Kyoto
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 230
Punktów :   

Re: siemsia

dir en grey zawsze i wszędzie ♥ alice nine, D, The Wombats, Foals, d'espairsray, pink floyd, f.t island ^^


fuck it, be bad.

fbl | last.fm | tumblr

Offline

 

#6 2011-06-11 12:56:59

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: siemsia

Oho, jak w nocy wspomniałaś, tak zrobiłaś. Witam Cię na forum, o! Miłej zabawy, bla, bla, czytania RPGów itd. ;D

Jako, że dopiero się obudziłem i jestem zaspany to nie chce mi się myśleć nad pytaniem. Więc~~ Lubisz czekoladę? Jak tak to jaką najbardziej i dlaczego? ^^


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#7 2011-06-12 22:37:20

Anya

Dachinko

Skąd: Kyoto
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 230
Punktów :   

Re: siemsia

lubię. najbardziej? nie wiem. mleczną, taką mocnomleczną, dobrą czekoladę xD dlaczego? bo tak ^^ ale truskawkowa i karmelowa i miętowa i śliwkowo-piernikowa też są pycha <3


fuck it, be bad.

fbl | last.fm | tumblr

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi