Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-18 21:31:22

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Homoseksualizm

Homoseksualizm - osiąganie satysfakcji seksualnej z partnerami tej samej płci. Odmienność seksualna, która nie jest parafilią. Przyczyną homoseksualizmu mogą być uwarunkowania genetyczne, prenatalne, wiążące się z rozwojem psychoseksualnym w środowisku rodzinnym. W specyficznych warunkach (np. więzienia, koszary, internaty) staje się zastępczą formą zaspokajania potrzeb seksualnych. W Polsce nie jest karany. Występuje w postaci miłości lesbijskiej i pederastii.

Takie oto wytłumaczenie homoseksualizmu znalazłem na "portalu wiedzy - onet". Temat bardzo rozległy, przy którym często może dojść do sprzeczek.

Może ja zacznę. Osobiście jestem człowiekiem heteroseksualnym, jednak nie mam nic do homoseksualistów. W gronie znajomych posiadam osoby o innej orientacji seksualnej i nie przeszkadza mi to - są naprawdę spoko. Jestem osobą bardzo tolerancyjną, nie raz o tym wspominałem. Patrząc na powyższe tłumaczenie tejże orientacji jakoś nie mogę się z tym zgodzić. Wyczytuję między wierszami, że jest to choroba psychiczna, chyba, że już mam schizy. Każdy lubi to co lubi, to już zależy od danej osoby - nie można tego zabronić [oczywiście są wyjątki].
Patrząc na Polskę stwierdzam [i jestem tego pewien], że kraj ten ani za grosz nie jest tolerancyjny. Wystarczy spojrzeć na niektórych moich znajomych. Czy partia SLD może to zmienić? Wojciech Olejniczak zapowiedział walczyć o sprawy mniejszości. Projekt ustawy o związkach partnerskich przewiduje możliwość zawierania związków partnerskich przez osoby tej samej płci, prawo do wspólnoty majątkowej, wspólne opodatkowanie i dziedziczenie po zmarłym partnerze. Czy uda im się tego dokonać, oto jest pytanie... Żadna inna partia nie chce się zgodzić na tą nowelizację, gdyż "nie jest ona zgodna z konstytucją".

Przepraszam za mały bałagan w mojej wypowiedzi, no ale.. xD

Teraz pytania do Was. Popieracie homoseksualizm? Jak to jest z tym tematem w Waszych towarzystwach? Co myślicie na temat projektu ustawy SLD?


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-05-19 15:43:25

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Homoseksualizm

Jak najbardziej życzę temu projektowi powodzenia.
Polska to bardzo nietolerancyjny kraj, a wprowadzenie tej ustawy moim zdaniem nic nie zmieni. Nawet jak ustawa zostanie wcielona w życie, to ludzie i tak zostaną tacy sami. Może za kilka pokoleń się to zmieni, ale nie wiadomo...
Mimo wszystko pomogłoby to homoseksualistom w normalnym życiu.

Sama także znam takie osoby. Nie patrzę na nich z góry tylko przez to, że są innej orientacji seksualnej. Jak dla mnie to są normalni, zwyczajni ludzie.


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#3 2011-05-19 17:08:57

 TheFiumee

Ningen

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Homoseksualizm

"Popieracie'' Chyba źle to sformułowałeś.

Ja żyje według zasady, iż do sypialni nikomu nie zaglądam. Co do tego co jest przyczyną homoseksualizmu to nie mam swojego zdania, wśród wielu zwierząt zjawisko występuje to, więc na pewno nie jest to wynaturzenie.
Jak już mówiłam nie interesuje mnie kto jakiej jest orientacji bo każdy ma prawo kochać i żyć po swojemu byle nie krzywdził innych i każdy ma prawo do związków. A co najważniejsze nie ma być prawa potępiany przez innych z powodu swej orientacji.
Co do Polski, nie przesadzajmy z faktem tego jacy jesteśmy nie tolerancyjni i zacofani, sa różni ludzi i tyle ile nas jest tyle tez jest zdań na ten temat. Jest wiele osób tolerancyjnych tak samo homofobów jak i osób którym to ''zwisa i powiewa''. Odnośnie tej nietolerancji wiekszośc osób traktuje geja jak pedała a lesbijkę jako babochłopa gdyż takie są stereotypy nakręcane jeszcze przez ''parady równości'' które jedynie prowadzą do pogorszenia sprawy tolerancji. Z tego co wiem duzo homoseksualistów wręcz je potępia gdyż są one śmieszne i nie mają na celu szerzenia tego, iż jesteśmy równi, ale fakt, ze homo są nienormalni.


Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Carlos Ruiz Zafón   



http://img43.imageshack.us/img43/73/l5e64b5571f934137a253aa.gif http://img156.imageshack.us/img156/6435/mdmairfp4.gif

Offline

 

#4 2011-06-04 18:17:36

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Homoseksualizm

@TheFiumme - Pierw piszesz, żebyśmy nie przesadzali z tym, jaka to Polska jest nietolerancyjna, a za chwilę uważasz, że większość osób taktuje geja jak pedała [...]. W pewien sposób zaprzeczasz samej sobie. xD Jednak to tylko moje zdanie.

Z czystym sercem mogę to jeszcze raz powtórzyć - z każdym pokoleniem nietolerancja się zwiększa, przynajmniej w Polsce. Pytając starsze osoby o ten temat, wypowiadają się one pozytywnie w stosunku do homoseksualistów, jednak moi rówieśnicy już odwrotnie. Taka prawda, nie ma czego ukrywać.

Fakt, "poparcie" źle sformułowałem.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi