Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2012-05-23 19:10:44

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Witajcie :)

Witajcie~!

Tu Karou, tegoroczna maturzystka ;D.
W zasadzie mam na imię Karolina, ale wiele osób mówi mi też Antonina (i wszelkie wariacje od tego budowane), także zostawiam Wam wolną rękę :).
Na to forum trafiłam za czyjąś sprawą, ale niech to pozostanie na razie tajemnicą ;).

J-rock'iem, tak na poważnie, interesuję się od ok. 2 lat, chociaż wcześniej też miałam styczność z tą muzyką i ogólnie kulturą azjatycką.
Moi ulubieni wykonawcy z tego gatunku to GACKT, LUNA SEA, lynch., Acid Black Cherry, D'espairsRay, L'Arc~en~Ciel, BUCK-TICK, Kuroyume, Malice Mizer, MUCC, Miyavi, -OZ- i Közi.
Droga do j-rock'a była kręta i skomplikowana, niemniej wszystko pojawiło się w czasie, kiedy bardzo tego potrzebowałam :).
Pochodzę z województwa lubuskiego, konkretnie 20km od granicy polsko-niemieckiej.

Interesuję się muzyką, nie tylko w jej japońskim wydaniu ;), literaturą i sztuką, a zwłaszcza malarstwem.
Bardzo lubię poznawać ludzi i rozmawiać praktycznie o wszystkim, więc cieszę się, że tu zawitałam :3.
Chętnie poodpowiadam na jakiekolwiek Wasze pytania, więc śmiało :D.

* W sieci można znaleźć mnie także pod nick'ami Antoinette lub hivana, może ktoś-gdzieś trafił ;).

Mam nadzieję, że trochę się mną zaopiekujecie, bo jeszcze nie bardzo ogarniam co i jak :D.


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 

#2 2012-05-23 20:41:45

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Witajcie :)

Ha! A ja ciebie znam, a ja ciebie znam.....:D <tygrys radośnie sobie pomrukuje xd>

Mimo wszystko, ładnie cię witam^^ I opiekę masz zagwarantowaną, wszystko jest do łatwego ogarnięcia:)
Ja tam troszkę już wiem...ale nie wszyscy XD <ha! Tygrys górą xd> I tak zastanawiam się o czym mogłabyś jeszcze opowiedzieć....
Może ulubiony malarz? Ulubiony gatunek literacki? I może parę słów o muzyce nie japońskiej? Hmm? Nie za dużo?^^

Tak więc rozgość się i baw się dobrze^^


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#3 2012-05-23 22:12:37

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie :)

Ha~!, ja Ciebie też, ja Ciebie też :D *macha łapką na powitanie*

Dziękuję :D Tygrysy to zdecydowanie moje ulubione dzikie koty, mrau!
Bardzo lubię Francisco Goyę, Petera Rubensa, van der Meer'a, Albrechta Durera :). Tak między innymi.
Gatunek... chyba powieści (fantastyczne i romansidła xD), uwielbiam też poezję, zwłaszcza w wydaniu mojego ulubionego poety, Charles'a Baudelaire'a. Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Paul Verlaine, Edgar Allan Poe, Arthur Rimbaud... sami dekadenci :D. Z fantastyki bardzo cenię Tolkiena, Terry'ego Pratchetta, Rowling oczywiście, Christophera Paoliniego ("Eragon") i Anne Rice.

A jeżeli chodzi o muzykę... jestem dzieckiem wychowanym na tzw.  brytyjskiej "new wave" i rock'u progresywnym - Depeche Mode <3, The Cure, Pink Floyd. Nastoletni okres to classic rock: Guns N' Roses, KISS, Aerosmith i barwne postaci spod znaku David'a Bowie i Prince'a. Eklektycznie ;D.
No i ostatnio k-pop, ale temu ulega chyba każdy - zaczęłam od SHINee, mocno zabrnęłam w SuJu, teraz jestem na etapie BIG BANG i trochę mniejszych zespołów (obecna fascynacja mężczyznami z SHINHWA) :).
Jedyne moje zboczenie (no dobra, nie jedyne :p) - nie przepadam za kobiecymi głosami. Wyjątek robię dla Kory z Maanam, La Roux, Kylie Minogue, Annie Lennox, Enyi, Janis Joplin i Jyou z exist+trace.

Dziękuję i czekam na kolejne pytania ;D


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 

#4 2012-05-23 22:25:52

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Witajcie :)

Witaj Karou miło cie tutaj widzieć u nas. Popatrz sobie spokojnie co cię zainteresuje, bo na pewno będą takie rzeczy (już ja to wiem). Ciesze się, że tu jesteś, a pytania, boże ja nie mam żadnych, nienawidzę pytać, więc sory ode mnie nie dostaniesz nic :) Może to i lepiej.
:*


[center

Offline

 

#5 2012-05-24 17:24:44

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Witajcie :)

Witaj w naszych skromnych progach. Mam nadzieje, ze zostaniesz tu dluzej i pomozesz nam w ozywianiu trupa forumowego.
Chyba kazdy teraz zachwyca sie Shinwa XD Znaczy, wszyscy fani Kpop, ktorych znam xd


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#6 2012-05-24 20:10:55

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie :)

Dziękuję za powitanie :D. Powoli, staram się, na razie jeszcze oszałamia mnie ilość działów i zespołów do omówienia etc. ;).
W k-pop'ie siedzę bardzo krótko, więc nie podejrzewałam, ze tam są MĘŻCZYŹNI. Pełnokrwiści faceci. Nie tylko piękni młodzieńcy, bijący blaskiem ogolonych policzków i finezyjnych, stylowych ciuchów, ale mężczyźni. Pierwszy teledysk SHINHWA i takie "oooo" z mojej strony xD.

Oj tam, trupa, no co Wy ;D A Wy to niby co? ;)


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 

#7 2012-05-24 20:40:58

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Witajcie :)

Shinwa jest dosc dojrzalym zespolem XD i ostatnio powrocili, co mnie bardzo cieszy XD Ja tam lubie dojrzalych mezczyzn.
W kpopie tez siedze bardzo krotko, bo dopiero niecaly rok i jeszcze sie nie rozgladnelam zbyt dobrze XD
Slyszalam, ze jestes fanka MUCC, wiec ja ze swojej strony zapraszam do tego tematu- bo wieje tam kompletna nuda... No i do Szajnii i SuJu, ktorych wielbie XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi