Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-12-05 11:32:31

RtęcioweLustro

Dorei

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Cześć!

Hey ;)
Trochę ogólnie o mnie: jestem Simekk i od jedenastu lat pomieszkuję w Nowym Sączu, ale średnio lubię to miasto, bo trochę mi tu samotnie. Niedługo stuknie mi osiemnaście. Pierwszy styk z japońską muzyką miałam trzy, cztery lata temu, ale ciągle mało znam i mało wiem. Właśnie dlatego tu się zarejestrowałam ;)
Prócz J-music interesuje mnie też historia III Rzeszy i stare produkcje telewizyjne i kinowe, zaczynając od początku istnienia kinematografii po wczesne lata '90. Lubię też książki i małopopularne języki obce, ale mam za mało motywacji, żeby się ich uczyć xd Trochę rysuję, trochę piszę, ale rzadko się zdarza, abym coś skończyła.
Odpowiem na każde pytanie ;)


"-Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo...!"

Offline

 

#2 2011-12-05 15:35:36

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Cześć!

SIMEKK!!!!!!!!!

Znowu mnie zszokowałaś, tym razem swoją obecnością tutaj :) (czyżby lekcje były nudne?) awwww o co cię mam spytać <myśli>

Gdzie schowałaś kostkę Hizakiego? ^^

fajnie że tu jesteś baw się dobrze, może dowiesz się czegoś nowego o jrocku ^^


[center

Offline

 

#3 2011-12-05 23:20:53

RtęcioweLustro

Dorei

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Cześć!

Co ma oznaczać to "znowu? xd
Tak, lekcje nudne, ale to akurat nie nowość w mojej szkole ;)
Kostka Hizakiego jest bardzo dobrze schowana w kasetce malowanej, a kasetka w jednej z szuflad w moim pokoju ^^
I dziękuję, postaram się xd Na razie jeszcze muszę ogarnąć tutejsze porządki...


"-Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo...!"

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi