Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-08-18 23:38:31

 Freesia

Dorei

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 1
Punktów :   

Freesia.

Cześć wszystkim. Jak mówi nick, jestem Freesia. W jrocku siedzę od dwóch czy trzech lat, nie pamiętam, kiedy to się dokładnie zaczęło. Czasem mam wrażenie, że od zawsze słuchałam tylko tego. Oczywiście, to nieprawda, lubię też europejskie zespoły rockowe (itp., nie jestem dobra w gatunkach muzyki), szczególnie Linkin Park. No i klasykę, The Doors. Ale to forum o jmusic, więc może zacznę na temat. Z tych ulubionych zespołów, to Deathgaze, lynch., Sadie, Mucc, Girugamesh, Sel'm, Dir en grey... Takie co mi pierwsze przychodzą do głowy. W sumie nie mam swojego ulubionego zespołu, bo w każdym z nich jest coś, co mi nie pasuje. Ot, wybredna dusza ;) W wolnym czasie pośpiewuję, czytam ficki i samouczę się japońskiego, co idzie mi... ekhm, oczywiście świetnie. Nie wiem, co jeszcze dodać. Miło mi was poznać, a na forum rozejrzę się jutro, bo dziś trochę późno ;) Jeszcze raz witam :)

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi