Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#16 2011-06-05 00:13:55

 Mairi

Gakusei

2858557
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 60
Punktów :   

Re: Miyavi

Girls be ambitious wywaliłabym jako pierwsze. XDDD Zgadzam się, że był autentyczny. Autentycznie nie potrafił śpiewać i próbował to maskować masą hałasu. :p Poza tym, najbardziej autentyczny moim zdaniem to on jest teraz, kiedy sam sobie jest panem we własnej wytwórni. :)


"Czas płynie tak szybko, że ledwie człowiek wytrzeźwieje po Sylwestrze, już trzeba ubierać choinkę" - K. Daukszewicz
"Some people are only alive because it's illegal to shoot them..."

Offline

 

#17 2011-06-05 21:21:11

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: Miyavi

Miyavi to moja najwieksa jrockowa miłość ! Pierwszy raz uslyszalam jego piosenke jeszcze bardzo dlugo przed tym jak zaczełam słuchac jrocka ! Mimo ze kompletnie nie zrozumiałam dlaczego wyglada jak wyglada to od razu jego piosenki przypadly mi do gustu ! Gdy juz dowiedziałam sie czym jest visual , pokochałam go bez pamieci i to uczucie trwa do chwili obecnaj , a nawet wzmocniło sie po koncercie xd
Podobnie jak tomika kocham kazde wydanie myva:od Gakaku do what's my name! Uwielbiam jego zachownaie na scenie i teksty ktore wiele zminły w moim życiu !
Nie mam ulubionej pisoeneki ale najwaniejsza dla mnie *z wielu prywatnych wzgledow* jest Neo Visualizm ^^

Offline

 

#18 2011-06-09 14:24:21

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Miyavi

Po współpracy z Good Charlotte, fiński zespół Lovex nawiązał współpracę z Miyavim. Grupa wyda swój nowy album Watch Out! w Japonii i w USA w  6 lipca  MIYAVI zagrał zespole na gitarze.

"MIYAVI jest gwiazdą w swoim kraju i jest wyjątkowym i interesującym artystą. Jest to wielkie osiągnięcie dla nas i nie doskonałą okazją do promocji Lovex w Japonii, oraz aby stworzyć coś innego, także artystycznie. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą wyjątkową okazją! "mówi Vivian, jednen z gitarzystów Lovex.

Partnerstwo to przyniesie wielkie plusy dla wszystkich. Tymczasem, posłuchajcie akustycznej wersji USA z Miyavim.

USA


[center

Offline

 

#19 2011-06-09 15:09:17

 Mairi

Gakusei

2858557
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 60
Punktów :   

Re: Miyavi

Woah, bardzo się cieszę, że nawiązał kolejną współpracę! Co prawda moim ulubionym połączeniem jest Miyavi i LIL, no ale to też daje radę. ^^ Miałam tylko nadzieję, że będzie go trochę więcej...

Ostatnio edytowany przez Mairi (2011-06-09 15:12:41)


"Czas płynie tak szybko, że ledwie człowiek wytrzeźwieje po Sylwestrze, już trzeba ubierać choinkę" - K. Daukszewicz
"Some people are only alive because it's illegal to shoot them..."

Offline

 

#20 2011-06-10 14:00:11

 xTakix

Dorei

9351242
Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 24
Punktów :   

Re: Miyavi

Moje pierwsze spotkanie Miyavi'ego było całkiem przypadkiem. Ale wtedy się wszystko zaczęło :P Tak właściwie to nie słuchałam wtedy słuchałam tego typu muzyki. W 2006 jakoś przypadkiem na YouTube znalazłam 29 sekundowy filmik jak grał na gitarze i wtedy się moja osoba w nim zakochała. Szalony, energiczny i zdolny.. taki zawszę będzie nawet jeśli powyciągał kolczyki. Ale artystą zostanie na zawsze.. i oby coraz więcej zespołów z nim współpracowało^-^

Offline

 

#21 2011-06-10 22:29:24

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Miyavi

tomika napisał:

Od razu można zauważyć, że to właśnie Miv gra, podoba mi się xD
Fajnie, że Miv cały czas coś robi :)

Zgadzam się! Przesłuchałam jeszcze piosenkę od Good Charlotte i serio brzmiało to jak typowy Meev. A w piosence z Lovex słychać jego dzwoneczki czy tam tamburyn- który często słyszę w jego piosenkach ><
Lubie Good Charlotte, więc jestem pozytywnie zachwycona i zdziwiona tym... Bo w sumie nie wiedziałam, że taka piosenka była kiedykolwiek nagrana, a szkoda :(


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#22 2011-06-10 22:34:22

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Miyavi

Tak tez zauważyłam ten tamburyn xD
Od razu skojarzyły mi się stare występy jak grał i miał go przyczepiony do stopy ^^


[center

Offline

 

#23 2011-06-13 19:55:46

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: Miyavi

Haha penwnie nawet gdybym nie wiedzialą ze to myv to bym odrazy zkojarzyła ten sposob gry na gitarze ! wgl uwielbiam jak Myv lapie sie za akustyka wiec jestem pozytywnie zaskoczona ! Piosneka jest całkeim przyjemna wiec pewnie zdazy mi sie czasmi jej posłuchac xd Chociaz mam nadzieje ze oprocz tego myv zaserwuje nam niedługo jkis nowy singiel ^^

Offline

 

#24 2011-06-19 18:45:23

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Miyavi

Coś co dawno temu znalazłam na internecie.
Miniaturka Meeva :3
http://img695.imageshack.us/img695/6923/img46005dmk2.jpg


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#25 2011-06-21 17:36:18

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Miyavi

Haha fajne mały Miv jest słodki, duży z resztą też :)

Podobno Miv ambitnie siedzi w studiu cały czas i coś nagrywa, jak myślicie będzie z tego jakiś nowy singiel, albo jeszcze lepiej - jakaś płyta?

No i ogłoszono, że Miv wybiera się w lipcu na kolejne dwa festiwale do Francji. Nie pamiętam dokładnych dat, ale on ostatnio na prawdę często bywa w Europie, tylko czemu tak daleko od Polski, chciałabym go znowu zobaczyć.


[center

Offline

 

#26 2011-06-21 22:50:17

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: Miyavi

No coz na płyte bym raczej chyba nie liczyła *chociaz myv jest nieprzewidywalny jak wszyscy wiemy i mzoe nas zaskoczy xd * ale mysle ze juz niedlugo uslyszymy cos o nowym singlu ! a w kazdym arzie mam taka nadzieje ...^^
Fakt ze japonscy muzycy coraz wiecj koncertuja w europie zawsze jest pwoodem do radosci ale wydawalami sie ze myv na twiterze lekko napomknal cos o trasie po ameryce ...hmmm...penwie niedługo sie przekonamy jakie sa jego plany xd

Offline

 

#27 2011-06-29 12:51:50

Makha.

Gość

Re: Miyavi

Proszę tylko nie gryźć ^^

Zawsze dziwnie się czuję, będąc w mniejszości osób, które nie lubią Meeva (albo raczej jego muzyki). Bo gdzie się nie spytam, gdzie nie spojrzę to każdemu praktycznie podoba się jego muzyka. Ogólnie lubię i szanuję go jako człowieka, tzn. takiego jaki się pokazuje wszystkim. Pozytywnie nakręcony człowiek, wariat taki. Niestety jeżeli chodzi o jego muzykę, to dla mnie jest bardzo fajnie dopóki nie otwiera usta i nie zaczyna śpiewać. Jednak za to gra na gitarze przemegaświetnie i pokłony dla niego za talent, bo jest serio ogromny.


Jednak mimo mojego zniechęcania i braku sympatii do muzyki, to mam jedną, jedyną ulubioną piosenkę - Jibun kakumei ^^ Cokolwiek by się nie działo to przyjemnie mi się jej słucha.

Ostatnio edytowany przez Makha. (2011-06-29 12:52:29)

 

#28 2011-06-29 19:50:18

 Mairi

Gakusei

2858557
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 60
Punktów :   

Re: Miyavi

^nikt gryźć nie będzie. ;) Znam kilka osób, które nie trawią miyaviego w żadnej postaci, no ale przecież nie wszystkim musi on pasować. ;)


"Czas płynie tak szybko, że ledwie człowiek wytrzeźwieje po Sylwestrze, już trzeba ubierać choinkę" - K. Daukszewicz
"Some people are only alive because it's illegal to shoot them..."

Offline

 

#29 2011-06-29 19:53:02

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: Miyavi

Spokojnie nikt cie nie pogryzie bo przecież nie ma za co xd
Zreszta wydaje mi się że jest sporo osob które tak jak ty nie lubią wokalu Myv'a i w sumiei nie dziwe sie im jakoś specjalnie gdyz rzeczywiscie jest on dosc specyficzny ^^ Dlatego tez dziwie sie ze nigdy nie spotkałas nikogo kto miałby podobne zdanie ^^

Offline

 

#30 2011-07-09 21:34:40

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Miyavi

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lmwhhcnjy01qefmxto1_cover.jpg

6.07.2011 popularny 6-osobowy zespoół LOVEX wydał swój nowy album "Wath Out" podczas nagrywania którego MIYAVI wziął udział jako gość i zagrał do jednego z utworów.

Zespół z Finlandii uformował się z grupy kolegów ze szkoły średniej i jest popularny dzięki swoim nieco melancholijnym utworom i ostrej gitarze.

W utworze 'U.S.A." który jest dodany jedynie w japońskiej wersji albumu jako utwór dodatkowy, na gitarze gra MIYAVI. Koncert MIYAVIego w Finlandii stał się bardzo dużym wydażeniem i bilaty na niego rozeszły się na niego rozeszły się bardzo szybko.

LOVEX brał udział w 2009 roku w V-ROCK FESTIVAL i obecnie są w tej samej agencji co MIYAVI dzięki czemu mozliwa była współpraca pomiędzy nimi.

" MIYAVI to bardzo indywidualistyczny artysta. Granie razem było bardzo moving" - powiedział giatarzysta Vivian. - "To coś na prawdę dużego w Japonii. Jednak nie jest to dla nas szansa aby stać się bardziej popularnymi w Japonii, ale zrobić coś innego."

Płyta kosztuje 2,500 jenów.


[center

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi