Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-05 19:18:49

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Sport

Jakie sporty uprawiacie? Jest coś, co sprawia wam dużą satysfakcje i w czym jesteście dobrzy?

Offline

 

#2 2011-06-06 20:18:04

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sport

Nie tak dawno temu szkoła zawsze wysyłała mnie na biegi, bo jestem w tym całkiem dobra. Niestety strasznie nie lubię tych wszystkich zawodów, więc odpuściłam sobie jeżdżenie na nie. Nie lubię tego uczucia, gdy nie mogę złapać tchu po przebiegnięciu długiego dystansu. Tak więc obecnie jedyny czas kiedy trochę się wysilam to wf. ^^

Offline

 

#3 2011-06-16 09:48:51

 paranoidalna

Gakusei

10884246
Call me!
Skąd: Candy Mountain
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sport

Nienawidzę sportu, wysiłku fizycznego i kocham moje zwolnienie z wfu na cały rok <3 niestety praktycznie już się skończyło, to smutne. Nie lubię ze względu na płuca palacza i inne problemy zdrowotne. Jedyny sport jaki dopuszczam to bmx i w sumie kwestią czasu jest to, że też będę jeździć, ciekawe ile wytrzymam xD

Offline

 

#4 2011-07-10 15:37:40

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Sport

Moja powalająca przeszłości ze sportem... Od małego chciałam być taka jak moi starsi bracia, więc w pewnym sensie za co oni się zabrali, to wcześniej czy później i ja robiłam. xD
Najpierw byłam w jakimś kubie piłki nożnej z braćmi, ale mnie jakoś nie przyjęli tam zbyt ciepło- chłopcy mi nie podawali piłki 'bo jak to tak dziewczyna'... Zrezygnowałam dość szybko, bo po kilku treningach, na których byłam.
Później zaczęłam trenować tenis z jednym starszym bratem. Nawet dobrze mi to szło, lecz nic nowego po za forhendem i bekhendem się nie nauczyłam wciągu dwóch lat trenowania. Trener przerabiał z nami to w kółko, rozumiem, że chciałyśmy mieli to opanowane, ale też bez przesady. -.-
Zrezygnowałam na rzecz rugby, które zaczęłam trenować, gdy jeszcze uczęszczałam na tenis. Przy rugby obstałam dość długo, bo aż 3-4 lata, nawet gdy już moi starsi bracia nie ćwiczyli. Niestety z tego musiałam także zrezygnować, ale nie ze względu na kaprys, lecz ze względu tego co przyniosło mi życie.
Aktualnie nic nie trenuje, tylko daje z siebie 100% na WF-ie. Trochę mi z tego powodu smutno, ale już tego nie zmienię. Chociaż sam sport mnie nigdy nie wkurzał, to ludzie związani z nim mnie irytują- cała klasa uważa, że jestem w nim najlepsza i na dodatek agresywna 'bo za mocno rzucam piłką' O.O


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#5 2011-07-10 15:42:06

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Sport

Powiem tak, nie lubię wfu w mojej szkole, ale to raczej ze względu na nauczyciela, gdyż non stop, non stop piłka nożna.

To jaki sport lubię wcale nie oznacza, że muszę być w tym dobry. Ogólnie:
- siatkówka - moja miłość. Lubię grać jak i oglądać. ^^
- łyżwy - żadne tam wyczynowo, po prostu relaks.
- hokej - tylko oglądanie. W sumie wzięło się to chyba przez mame i tate, bo to pasjonaci >D
- sprint - oczywiście biegi. Kiedyś byłem nawet, nawet, ale teraz z moją kondycją.. Ahah >D


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi