Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

  • Index
  •  » TV
  •  » Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

#1 2011-05-09 18:52:27

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Must be the music. Tylko muzyka
Tylko muzyka. Must be the music  - najlepszy muzyczny show! Talent - show, w którym wziąć udział mogą wszyscy, którzy śpiewają lub grają na czymkolwiek.

Muzyczny talent show Must be the music. Tylko muzyka powstał na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów, należącej do Ruperta Murdocha. Must be the music. Tylko muzyka to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy programu mogą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu facebook.com/tylkomuzyka, można obejrzeć występy uczestników, making off-y oraz rozmaite ciekawostki.

Polskim producentem show jest urodzony w Holandii niezależny reżyser, realizator wizji i scenarzysta, Jan Kępiński, który ma na swoim koncie takie programy jak: „Taniec z gwiazdami”, „Szymon Majewski Show” czy „Milionerzy”. Program Must be the music. Tylko muzyka stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – po prostu są muzyką. Podczas castingów znaleźliśmy: zespoły pop, soul, rock, blues ,folk, metal, wokalistów, chóry, orkiestry, instrumentalistów i beatboxerów, czyli wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Must be the music. Tylko muzyka jest nowatorski w stosunku do innych talent show, gdyż daje szansę wykonawcy stać się znanym nie tylko w telewizji, ale i w Internecie od pierwszych minut programu. Nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tys. złotych i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2011.

W jury Tylko muzyka. Must be the music zasiadają osobowości, dla których muzyka jest życiową pasją - Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba oraz Wojtek "Łozo", Łozowski (Afromental). Program prowadzą Paulina Sykut i Maciek Rock.

X Factor

X Factor to muzyczne show, które szuka wokalnych talentów. Program powstał w 2004 roku w Wielkiej Brytanii. Biorą w nim udział piosenkarze pop, którzy są oceniani przez jury. Dotychczas jego członkami byli m.in.: Simon Cowell (założyciel i twórca formatu X Factor), Cheryl Cole, Sharon Osbourne, Geri Halliwell czy Katy Perry.

Zwycięzcy konkursy nagrywają swoje płyty i zyskują ogromną popularność. Ostatni wygrany to 27-letni Matt Cardle. Chłopak zachwycił widzów swoim wyjątkowym głosem, ale też i łobuzerskim wyglądem. Matt był również od początku zdecydowanym faworytem jury.  Z edycji na edycję rośnie oglądalność show w 2009 roku osiągnęła poziom 13 milionów widzów oraz liczba zgłaszanych osób 200 tysięcy!

X Factor zadomowił się już w 16 krajach, m.in. w Australii, Kolumbii, Islandii, Hiszpanii czy Indiach, gdzie emitowane są już kolejne edycje. Wiosną swoich śpiewających talentów szukać będą Amerykanie i Polacy. W polskiej jurorskiej loży zasiądą: mistrz komentarza Kuba Wojewódzki, śpiewający Czesław Mozil oraz jedyna kobieta Maja Sablewska. Program poprowadzi dziennikarz TVN 24 Jarosław Kuźniar.

Zasady konkursu są podobne jak na Wyspach. Udział w programie mogą wziąć wokaliści zarówno soliści jaki i duety czy grupy wokalne. Warunek: ukończone 16 lat. Konkurs ma kilka etapów:
- precasting (z udziałem producentów i reżysera)
- casting (z udziałem jurorów)
- "dom jurorów" czyli wybór półfinalistów
- półfinałowe i finałowe live show czyli koncerty

Koncerty będą emitowane na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują o zwycięzcy programu. Zgarnie on nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

Mam talent

Mam talent! – program rozrywkowy o charakterze konkursu emitowany przez TVN, opierający się na licencji brytyjskiego formatu Got Talent. Jego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje możliwości artystyczne. Najwyżej oceniony talent w Polsce otrzymuje nagrodę w wysokości 100 000 euro, w II i w III edycji – 300 000 zł. O nagrodzie dla II lub III miejsca decyduje producent. Program prowadzą Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a w jury zasiadają Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. Jesienią 2011 zostanie wyemitowana 4 edycja programu

Dwa programy z wymienionych już się skończyły: Must be the Music(wygrał zespół Enej) oraz Mam talent ale ponieważ będzie kolejna edycja tego programu uważam, że temat wciąż aktualny. Można porozmawiać tu o wszystkich edycjach programu Mam Talent, o wykonawcach w Must be the Music oraz o trwającym wciąż X Factor. Mile widziane zdjęcia i filmiki. Można oczywiście pisać o starszych programach jak Idol itp.


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#2 2011-05-10 18:29:59

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Powiem tak- ze kiedys uwaznie sledzilam Idola, jednak po wyjezdzie z Polski, jakos nie mam juz okazji byc na biezaco z tymi programami.
Wczoraj w SB wywiazala sie dyskusja na temat wyzszosci Gienka nad Szpakiem ( X Faktor). I zaraz znow mi sie dostanie, bo powtorze, ze ja jednak wole tego drugiego.
Ten filmik pokazuje, ze gosc ma kawal glosu.
patrz tu!
Jasne, ze jest za bardzo wykreowany, ze gwiazdorzy i tak dalej- ale ma charyzme, i wybije sie. Nawet jesli nie wygra, bedzie gwiazda. Moze i gwiazda jednego sezonu, ale bedzie XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#3 2011-05-10 21:47:03

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Ja mieszkam za granicą i mam kablówkę. 'N' dosięgnie cię wszędzie, chociaż wcześniej także miałam Canal+, ale nie o tym jest ta rozmowa, więc już nic nie gadam na ten temat. A znowu na temat Must be the music się nie wypowiem, bo nawet nie wiem co to. o.O
Ja tam Szpaka na początku nawet lubiłam, ale później jego osobowości wzięła górę i zaczęłam mnie trochę irytować. Po za tym on nie nadaje się na polski rynek. Po pierwsze w Polsce jedna cecha jest złotą i na wagę złota, a jest nią oczywiście tolerancja. Po drugie będzie jak rzadki okaz w zoo- najpierw wszyscy z zainteresowaniem chętnie go będą oglądać, ale później zacznie się nudzić i skończy się tak jak z Dodą.
Pamiętam reakcje moich starych znajomych z Polski jak mówiłam jakich japońskich zespołów słucham, więc nie wydaje mi się, by coś z tego Szpaka wyszło, bo wydaje mi się do nich trochę podobny... A po za tym nawet jak go teraz wywalą to zaraz jakiś menago go złapie na wędkę i będzie robił wielką międzynarodową karierę, bo ma talent.
Ja osobiście lubię Gienka Loskę i jego głos. Na scenie wydaje się bardzo autentyczny, a jest to rzadkie aktualnie w show biznesie. Uważam także, że wzbudza respekt dlatego pewnie ludzie go polubili i po za tym, że już jest gwiazdą to pozostaje sobą. Także podobają mi się Dziewczyny, ale na ich temat nie mam jakoś żadnego zdania, są po prostu i tyle. xD

Co do tego linku to fajnie tam śpiewa, ale zawsze się śmieje, gdy go widzę. Ta jego emocjonalna gestykulacja, bardzo wzruszająca...>.<


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#4 2011-05-22 13:39:06

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Nienawidzę szpaka. Serio. Gościu jest tak w siebie zapatrzony, że nie ważne jaki ma głos, i tak nie można się na nim skupić bo on to psuje gestami, mimiką twarzy itp.
Nie mam nic do jego wyglądu, obojętne też mi jakiej jest orientacji, po prostu gościu mnie strasznie irytuje. Zresztą, może się nie znam, ale za jego głosem też nie przepadam.
Co do Gienka - uwielbiam - głosuję na niego co niedzielę i to dwa razy xD niby wiadomo że ten program jest ustawiony ale jednak...
Dzisiaj kolejny odcinek x factor, jak myślicie, kto odpadnie?
Ja stawiam że zagrożona będzie pani Małgosia i Dziewczyny a odpadnie pani Małgosia głosem Kuby(bo czesław na p.Małosie a Majka na Dziewczyny więc ostateczna decyzja należy do Kuby a że on zawsze jedzie p.M to wiadomo)


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#5 2011-05-23 19:55:26

 4b1

Gakusei

Skąd: Szafa ;3
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Ja oglądam x-factor. I zdziwiłam się, że Kuba zagłosował na panią Małgosię :O
Ogólnie, jestem jak najbardziej za Gienkiem. Facet ma własny styl, którego jako tako się trzyma, uwielbiam jego głos i ma spore szanse na karierę. Bo Szpak... no cóż, w Polsce na pewno wiele nie zawojuje, bo większość ludzi go nie akceptuje przez wygląd.


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#6 2011-05-23 20:22:06

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

4b1 napisał:

Ja oglądam x-factor. I zdziwiłam się, że Kuba zagłosował na panią Małgosię :O

Zgaduje, że chciał dopiec Sablewskiej. Mam nadzieje, że jednak za tydzień pożegnamy się z babcią bo trochę mnie irytuje.

Offline

 

#7 2011-05-23 20:33:24

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Też spodziewałam się, że to p. Małgosia będzie musiała odejść, a tu niespodzianka XD
Szpak nie zrobi kariery, fakt, ale chciałabym, żeby wygrał. Bo facet jest inny, a ja lubię takich ludzi. Gienek może ma i lepszy głos, ale nie wróżę mu jakoś wielkiego wybicia się. Jest zbyt mało efektowny.
A Szpak- ma chyba jakiś tam pomysł na siebie. W każdym razie lubię go- pewnie jako jedyna osoba w tym forum XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#8 2011-05-24 10:40:45

 4b1

Gakusei

Skąd: Szafa ;3
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

edzia napisał:

Zgaduje, że chciał dopiec Sablewskiej. Mam nadzieje, że jednak za tydzień pożegnamy się z babcią bo trochę mnie irytuje.

Tak mogło być. I zapewne odpadnie w następnym odcinku.

Monsun napisał:

A Szpak- ma chyba jakiś tam pomysł na siebie. W każdym razie lubię go- pewnie jako jedyna osoba w tym forum XD

Ja jako tako nic do niego nie mam. Wyróżnia się? Ok, trzeba być oryginalnym, ale czasami przegina po prostu. I tak jak ktoś mu powiedział, że jak wyjedzie do Stanów to zrobi karierę, bo tutaj nie ma na co liczyć.


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#9 2011-05-28 00:02:10

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Zostawił p. Małgosie tylko dlatego, żeby w następnym odcinku jego zawodnik miał prościej, to samo zrobił z Williamem Malcolmem i zespołem Sweet Rebels gdzie lepiej śpiewał ten pierwszy ale wywalił go tylko dlatego żeby przepchnąć swoich do następnego odcinka. I mimo, iż lubię Wojewódzkiego tak w tym programie go nie mogę na niego patrzeć, jest tak niesprawiedliwy że aż nie można wytrzymać.


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#10 2011-05-29 22:23:14

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Kurcze, jakie emocje dzisiaj. Nie spodziewalam sie, ze bedzie dogrywka miedzy Szpakiem, a Malgosia. Wiedzialam, co prawda, ze przejdzie, ale kurcze, byly emocje, sciskanie kciukow.
Gienek dal w tym odcinku ciala, nie wyszlo mu, i- ucieszylo mnie to. Nie cierpie go, poczatkowo bylo inaczej, teraz mnie straszliwie drazni.
A Szpak- tym razem "nie gwiazdorzyl", pokazal uczucia, pokazal, ze sie boi, i liczy z tym, ze odpadnie. Byl chyba najbadziej autentyczny jak do tej pory.
Californication i Wspomnienie- obie zaspiewal moim zdaniem bardzo dobrze.

Co do Ady? Jest taka sobie, kolejna przecietna wokalistka.

Mam nadzieje, ze Michal wygra, chociaz, nie zrobi kariery w Polsce.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#11 2011-05-30 00:06:29

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Muszę się zgodzić z Monsun. Dzisiejszy odcinek był bardziej emocjonalny od reszty. Dogrywka mnie zaskoczyła, a najbardziej to, że Mozil wybrał Szpaka, a nie Małgosię, w końcu ona była z jego drużyny. Chociaż z drugiej strony Michał był lepszy.
Gienkowi dzisiejsze występny się nie udały, nie wnikam w powody. Nie przeczę, że ten człowiek jest dobrym wokalistą, ma dobry głos. Jego pozytywną stroną jest to, że gra jeden rodzaj muzyki. Nie wychodzi poza ten nurt. Jednak nie jest to muzyka powszechna, nic nie zdziała na wielkiej scenie. Co innego Szpak, potrafi się dopasować do różnych utworów, jest ekscentryczny, wie jak o siebie "zadbać". Może momentami jest irytujący, gdyż gwiazdorzy itd. Jednak i w nim są emocje, tak jak to napisała Monsun.
Nie można też zapomnieć o Adzie. Dobra wokalistka, nie możemy temu zaprzeczyć. Głos ma świetny, ładniw wygląda [xD]. Przez cały ten szum o Szpaku i Losce ludzie prawie o niej zapomnieli. A ma szanse wygrać. Inaczej nie dostałaby się do finału. W pewnym sensie przypomina mi Alę Janosz, aby nie skończyła tak jak ona.

Mimo tego, co pisałem o Gienku. Ma szanse wygrać. Z jednej strony nie jest komercyjny, ale właśnie dzięki temu może być "factor X". Dlaczego? To tylko moje zdanie, ale uważam, iż TVN musi uważać na swoje poczynania, aby nie stracić widzów.

Osobiście jestem za Szpakiem, chodziać ma małą szansę na karierę w Polsce. No nic, pożyjemy i zobaczymy.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#12 2011-05-30 12:22:49

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Jedyne w czym mogę się zgodzić z Monsun to w tym że było emocjonująco bo wrażenia z samego programu miałam całkowicie inne.
Obstawiałam dogrywkę pomiędzy p. Małgosią i szulcową a tu zaskoczenie ale i wielka radość bo był szpak, widać mimo tego gadania jaki to on przygotowany do odejścia, że był totalnie zaskoczony bo po prostu wizja odpadnięcia z programu przed finałem skaleczyłaby jego wielkie ego. Myślę, że gdyby chciał popełnić samobójstwo mógłby spokojnie skoczyć z poziomu swojego ego na poziom inteligencji. Śmierć na miejscu.
Mozil mnie rozczarował, że wybrał szpaka, nie dlatego już, że go nie lubię ale ja to odebrałam jako zdrade, w końcu była jego podopieczną a on tak to załatwił...no nie fair.

Monsun napisał:

Gienek dal w tym odcinku ciala, nie wyszlo mu, i- ucieszylo mnie to. Nie cierpie go, poczatkowo bylo inaczej, teraz mnie straszliwie drazni.

Ciekawe, mi się Gienek w tym odcinku bardzo podobał, "Hello" było świetne podobnie jak "Wymyśliłem Ciebie" IMO szpak wyraźnie sobie nie poradził z piosenką red hotów, co nawet chyba i on zauważył.

Monsun napisał:

A Szpak- tym razem "nie gwiazdorzyl", pokazal uczucia, pokazal, ze sie boi, i liczy z tym, ze odpadnie. Byl chyba najbadziej autentyczny jak do tej pory.

AHAHAHHAHAHHHAHA?!?! on i coooo? autentyczny?!
Kurde, uprzedajcie mnie przed takimi żartami bo jestem w szkole i mój śmiech mógłby sprawić, że dostałabym uwage.
Szpak nie pokazał uczuć, przeciwnie. Jest tak sztuczny, że plastik powinien być jego drugim imieniem. I czy się bał...tak, bał się, był zaskoczony, że może odpaść bo uważał się za zwycięzce.

Niepowtarzalny napisał:

Gienkowi dzisiejsze występny się nie udały, nie wnikam w powody. Nie przeczę, że ten człowiek jest dobrym wokalistą, ma dobry głos. Jego pozytywną stroną jest to, że gra jeden rodzaj muzyki. Nie wychodzi poza ten nurt. Jednak nie jest to muzyka powszechna, nic nie zdziała na wielkiej scenie. Co innego Szpak, potrafi się dopasować do różnych utworów, jest ekscentryczny, wie jak o siebie "zadbać". Może momentami jest irytujący, gdyż gwiazdorzy itd. Jednak i w nim są emocje, tak jak to napisała Monsun

Racja jest jak ...hm, dupa(to nie wulgaryzm?) każdy ma swoją i jak pisałam mi się gienkowe występy podobały. Czy nie wychodzi poza nurt, nie wiem, po prostu bierze różne utwory ale interpretuje je na własny sposób. A czy nie zadziała nic na wielkiej scenie, nie wiem, nie mi to oceniać ale ja bym płyte Gienka kupiła. Poza tym warto przypomnieć sobie kariere Susan Boyle o ile dobrze kojarze z brytyjskiej edycji, nikt się nie spodziewał po niej czegoś wielkiego a tu proszę...

Co do ekscentryczności szpaka powólcie, że zacytuję komentarz pewnego użytkownika na portalu plotkarskim: "Dlaczego mówi się, że Szpak ma osbowość? Poza kolorowymi strojami nie ma nic sobą do zaoferowania. Nie potrafi się sensownie wypowiedzieć w wywiadach. Ja jego nie kupuję! Dlaczego na skromne osoby mówi się, że nie mają osobowści, a głośni pozerzy są na siłę lansowani? On do tej pory nie powiedział niczego ani niczego nie stworzył. Poza średnimi coverami nie ma żadnego dorobku."
Nic dodać do tego i nic ująć.

Ada Szulc jest mi obojętna, też kojarzy mi się z Alą Janosz ;3

Ale się rozpisałam...ale cóż, jak widać ten program wzbudza we mnie dużo emocji.

EDIT Przypomniałam sobie, że Kuba powiedział, że ludzie trochę dojrzalsi, po przejściach są za Gienkiem a zwariowani i młodzi za szpakiem. W moim przypadku jednak to nieprawda, jestem za Gienkiem co chyba każdy zauważył xD


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#13 2011-05-30 14:00:15

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Dobra, nie oglądałam ostatnich dwóch odcinków, więc nie ocenie.

Jednej rzeczy tylko nie rozumiem już! Kto odpadł i między kim była walka w ostatecznym występie (czy jak się tam to nazywa, ale ja sobie to nazwę tak)? W sumie, możecie mi także wytłumaczyć, kto przegrał i odszedł z programu w przed ostatnim odcinku?

I zgadzam się z niektórymi przed mówcami. Szpak gwiazdorzy... on po postu robi szum- nie lubię go za to, ale w pewnym sensie jest trochę podobny do Michaela Jeksona, chociaż nie ma tak wielkiego talentu jak on.

Mozil po prostu wybrał lepszą osobę, bo jak już powoli rozumiem z waszej rozmowy, że P. Małgosia odeszła... Jak dla mnie ona zawaliła tym angielskimi piosenkami, które śpiewała. Jesteśmy polakami, więc to normalne, że śpiewamy w ojczystym języku- chciała się dopasować i nie wyszło jej to na zdrowie.

Według mnie Ada jest bardzo bezbarwna i właściwie także nudna. Niby wszystko fajnie śpiewa, ale jakoś robi mi tam jako tło i także wydaje mi się niezmiernie sztuczna. Jest taka doskonała, żadnych wad na pierwszy rzut oka nie można dostrzec. Po prostu powabna laleczka o 'anielskim' uśmiechu, milutka i wstydliwa na scenie. Jest ładna, ale jej twarz jest taka specyficzna... Gdy się patrze na jej uśmiechniętą twarz, to szczerze mówiąc trochę mnie ona przeraża...


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#14 2011-05-30 17:07:17

 4b1

Gakusei

Skąd: Szafa ;3
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Sayuuki napisał:

Obstawiałam dogrywkę pomiędzy p. Małgosią i szulcową a tu zaskoczenie ale i wielka radość bo był szpak, widać mimo tego gadania jaki to on przygotowany do odejścia, że był totalnie zaskoczony bo po prostu wizja odpadnięcia z programu przed finałem skaleczyłaby jego wielkie ego. Myślę, że gdyby chciał popełnić samobójstwo mógłby spokojnie skoczyć z poziomu swojego ego na poziom inteligencji. Śmierć na miejscu.

Też spodziewałam się pani Małgosi i Ady. Wiedziałam niestety, że przejdzie ta druga, a tutaj szok, Szpak. Nie wiem czemu, ale coś czuje, że to była taka podpucha, żeby były emocje. Bo nie wierzę, że tak mało osób głosowało na Szpaka zwłaszcza, że np. mnie w tym odcinku w ogóle nie zachwyciła Ada. Kompletnie.
I dobre porównanie Sayuu mimo, że nie mam nic do Szpaka xD

Sayuuki napisał:

Mozil mnie rozczarował, że wybrał szpaka, nie dlatego już, że go nie lubię ale ja to odebrałam jako zdrade, w końcu była jego podopieczną a on tak to załatwił...no nie fair.

Uważam, że to było bardzo nie fair. Wiadomo było, że pani Małgosia nie przejdzie, ale nie powinien jej tego mówić Czesław tylko Maja. To właśnie jak zdrada wyszło i fałszywość Mozila. Bo tak to zawsze  "a pani Małgosia to, pani Małgosia tamto i jest taka cudowna" a jak doszło co do czego zagłosował na Szpaka.

Sayuuki napisał:

IMO szpak wyraźnie sobie nie poradził z piosenką red hotów, co nawet chyba i on zauważył.

Jego wykonanie było straszne. Kompletnie sobie nie poradził, nie powinien śpiewać takich piosenek, bo do nich się nie nadaje.

Niepowtarzalny napisał:

Nie można też zapomnieć o Adzie. Dobra wokalistka, nie możemy temu zaprzeczyć. Głos ma świetny, ładniw wygląda [xD]. Przez cały ten szum o Szpaku i Losce ludzie prawie o niej zapomnieli. A ma szanse wygrać. Inaczej nie dostałaby się do finału. W pewnym sensie przypomina mi Alę Janosz, aby nie skończyła tak jak ona.

Mnie np. Ada w ogóle nie przekonuje. Ma ładny głos, ok. Ale nic poza tym. Nie wyróżnia się tak jak Szpak czy Gienek. Na dodatek większość piosenek śpiewała na siłę, wydawało mi się, że w ogóle nie czerpie radości z tego, że śpiewa to co wybrał jej Kuba plus też w większości nie pasowały jej stroje w które była ubierana. Chciano z niej zrobić fajną dziewczynę, no cóż nie wyszło. Nie można tylko zaprzeczyć jej talentowi.


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#15 2011-06-02 16:33:24

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)

Nie bede mogla obejrzec finalu w niedziele, bo ide do pracy- nad czym bardzo ubolewam, ale z drugiej strony, moze to i lepiej, nie bede tego az tak bardzo przezywac. Moim zdaniem, niech wygra najlepszy, niewazne, czy Gienek, czy Szpak. Byle nie Ada, bo dla mnie jest bardzo nijaka, i nie zasluguje na zwyciestwo.

Jezeli chodzi o samego Szpaka, nie interesuje mnie jego osbowosc, czy to co mowi w wywiadach- na przyklad, nienawidze, kiedy ten gosc sie smieje, doslownie, bleee. Interesuje mnie tylko pod wzgledem muzycznym, i tym co prezentuje na scenie. Chlopak jest jeszcze mlody, niedojrzaly. Ale jest inny, i za to go lubie.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 
  • Index
  •  » TV
  •  » Programy muzyczne(Must be the Music/x factor)
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi