Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

  • Index
  •  » Anime
  •  » Podobieństwo do samego siebie

#1 2011-05-06 16:13:18

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Podobieństwo do samego siebie

Zastanawialiście sie kiedyś, czy w jakimś anime nie plącze się czasem gdzieś postać, która Was przypomina? Może pod względem wyglądu, bądź też z charakteru?
Może ktoś z Was znalazł kogoś, z kim mógłby się utożsamić - albo jest jedyny, niepowtarzalny i absolutnie żadna postać go nie przypomina?


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-05-06 16:47:30

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Podobieństwo do samego siebie

Z pewnością jestem jedyna i niepowtarzalna dlatego nie ma żadnej postaci która byłaby idealną kopią mnie we wszystkim. Ale czasami trafiają się postacie które mają ze mną coś wspólnego. Nie jest ich za dużo ale jednak, z wyglądu najbliżej do mnie ma Yuki z Vampire Knight ale po

Spoiler:

przemianie w wampira z racji długich włosów

Z charakteru to jednak już Yuki nie pasuje. Zastanawiam się nad postacią która ma podobny charakter do mnie i trochę jest to Nana Komatsu z anime Nana. Jestem podobnie jak ona niezdecydowana, trochę dziecinna i również jak ona ma obsesje na punkcie Takumiego(w połowie serii to się zmienia gdy go poznaje ale ostatecznie on wciąż jest jej idolem)tak ja mam manie na punkcie wiadomo kogo(a przynajmniej ci którzy mnie znają dłużej niż 5 minut wiedzą o kogo chodzi xD). Jest jeszcze kilka podobieństw.
Jednak ciekawe czy jestem tak wkurzająca jak Hachi(Nana Komatsu) bo wolałabym nie. I myślę, że jednak mój wybór różniłby się od tej bohaterki co do partnera ale oczywiście wszystko zależy od sytuacji.


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#3 2011-05-21 12:52:03

Magic

Gakusei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 69
Punktów :   

Re: Podobieństwo do samego siebie

Hym... W sumie nigdy się nad dym nie zastanawiałam, ale jakby już to z wyglądu przypominam trochę Chizuru z Hakuouki, ale charakter to nie nie nie!
W sumie myślę, że nie ma postaci o tak pokrętnym charakterze jak mój.

Offline

 

#4 2011-05-21 21:56:23

 4b1

Gakusei

Skąd: Szafa ;3
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Podobieństwo do samego siebie

Z wyglądu może trochę jak Popular z Working (też nikt mi nie wierzy jak mówię, że chodzę do liceum, a poza tym mam długie brązowe włosy) a z charakteru troszkę Edzia z FMA. Wściekam się podobnie jak ktoś wyśmiewa mój wzrost xp A tak to ciężko by było znaleźć postać idealnie oddającą mnie.


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#5 2011-05-21 22:02:37

akira

Dorei

12174842
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Podobieństwo do samego siebie

Hmm jeśli chodzi o wygląd to raczej nie ma takiej postaci, a z charakteru przypominam chyba Koizumi Rise z Lovely Complex.

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » Podobieństwo do samego siebie
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi