Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-06 16:11:17

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Ideolo

Tmeat dla ludzi, którzy lubią pofantazjować.

Jaką postać z anime byś poślubił/a, gdybyś miał/a wybrać tylko jedną, jako partnera/ke na całe swoje życie? Dlaczego akurat tak wybrałeś/aś? ;> Może jednak taka postać nie istnieje?

A także... Co myślicie o ludziach, którzy nie mają życia realnego, zakochują się w postaciach z gry itd.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-05-06 17:06:12

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Ideolo

Po zastanowieniu jednej takiej postaci nie ma, to musiałoby być pomieszanie. Bo czasami charakter mi się podoba a wygląd już z innej postaci. Więc mam nadzieję, że pozwolisz, że napiszę kilka ideałów które najlepiej jakoś połączyć xD
Kakashi z Naruto - swojego czasu uwielbiałam go chociaż zawsze irytowało mnie jego faworyzowanie Sasuke. Ale nie można mieć wszystkiego. Lubię jego odpowiedzialność, zabawne teksty to, że jest silną postacią i ma wady i zalety jak każdy. Jest na tyle prawdziwy na ile może być postać z wymyślonego świata z nierealną fabułą.
Ciel z Kuroshitsuji - wiekowo nie dla mnie, wygląd jak najbardziej, charakter podoba mi się ale obawiam się, że zbyt długo bym z Ciel'em nie wytrzymała a prędzej zabiła. Jest zbyt apodyktyczny i egoistyczny bym mogła z kimś takim żyć. Zbyt podobne charaktery by to mogło się "zgrać"
Ren z Nany - wyjdzie, że jestem nienormalna ale urzekła mnie jego skłonność do samodestrukcji, bardzo to prawdziwe i ludzkie. A poza tym gra w Trapnest na gitarze za co również wielki plus

Mogłabym tak wymieniać bez końca, cechy itp które mi się podobają ale poprzestanę na tym.
Myślę, że połączenie takich postaci nie istnieje i bardzo dobrze, nie chciałabym spotkać kogoś takiego ale po to są marzenia by można było sobie wymarzyć kogoś, kto by nam się podobał. Jednak różnych cech poszukuje się w anime, gdzie nic nie ma znaczenia a innych w rzeczywistości.

Co sądzę o osobach które nie mają życia realnego i zakochują się w postaciach z gry czy też anime, tak?
No cóż, ich wybór. Nie mam wiele do powiedzenia o kimś takim bo nie są to osoby nad którymi należy się litować i wyznaję zasadę, że o ile coś kogoś nie rani i jeśli to komuś nie szkodzi to nie mam nic do tego. Mnie osobiście to nie przeszkadza.


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#3 2011-05-08 21:27:57

celien

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ideolo

Oczywistym wyborem dla mnie była Oscar Francois de Jarjes (Rose of Versailles). Tak, wybrałam ją mimo tego ,że jest kobietą. To osoba silnie związana z płcią brzydką. Jest szlachetna, wrażliwa, rycerska, rozsądna, inteligentna, poważna, szarmancka, silna i piękna (ugh, ile tu przymiotników...). Urzekła mnie na samym początku serii. Jedyne co bym zmieniła, to właśnie jej płeć. Gdyby była prawdziwym mężczyzną od razu bym się w niej zakochała. Nawet pomimo tych długich, kręconych włosów (które z resztą tylko dodają jej uroku). Takiego człowieka to ze świeczką szukać.

Co do osób zakochanych w postaciach, to moim zdaniem są one nieszkodliwe. Nie mam do nich nic, tylko może troszkę martwić, to że przez to "zakochanie" są, lub będą nieszczęśliwe. Bo to osoby, które raczej nie zaznały szczęścia w miłości i stają się przez to coraz bardziej zamknięte w sobie. Albo marzą o kimś idealnym, a twórca jakiegoś anime serwuje im tego kogoś jak na tacy. Tak, to muszą być samotni ludzie (znam kilka przypadków, na podstawie których wywnioskowałam powyższe twierdzenia). Bo chyba od tak nie braliby ślubu ,np. z poduszką.


Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

— Jacek Kaczmarski

Offline

 

#4 2011-05-09 14:43:17

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Ideolo

Moj ideal- to oczywiscie L z death Note- przystojny, superinteligentny  facet o przenikliwym spojrzeniu. Tak samo jak ja lubie slodycze, i siedzi po nocach- nic dodac , nic ujac.
Kolejnym mezczyzna, ktoremu nie powiedzialabym "nie" to Sebastian. Przystojny,dbalby o wypelnienie kazdej mojej zachcianki, no i swietnie tanczy ;)

Mysle, ze takie podkochiwanie sie w postaciach nie jest szkodliwe, no chyba, ze staje to to czyms na miare manii, i wszystko zaczyna sie krecic tylko wokol tej postaci. No, ale z dziewczynami podkochujacymi sie w muzykach jest tak samo. Wiadomo, ze mozna sie kims zachwycac i wychwalac go pod niebiosa, ale oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi