Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#16 2011-06-21 18:16:42

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Alice Nine

Ał... uszy zaczęły mnie boleć. Sory Saga taka prawda ^^

A nowego singla jeszcze nie przesłuchałam chociaż Blue flame słyszałam i mi się podoba


[center

Offline

 

#17 2011-06-30 18:14:19

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Alice Nine

Hmmm, Tygrys może się tylko wściekać bo zepsuł sobie głośniki i nie może sobie przesłuchać singla w całości.... Ale to nic, nadrobię to i wypowiem się o wszystkim^^

A oto <wreble.. xd> nadchodzi nowy singiel "Heart of Gold"!
Zostanie on wydany 7 września <to tak dla przypomnienia dodam, że 10 dni później Tora ma urodziny ^^>
A oto co sie na nim zmieści:

Track List
01. Heart of Gold
02. Ray

[DVD]
01. Heart of Gold(Music Video)
02. Music video making

Ja osobiście nie mogę się już doczekać, bo gdzieś wyczytałam informację, że któryś z kawałków skomponował Tora wraz z Shou^^

A tak nawiasem, czy ktoś z was oglądał Making of Blue Flame?


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#18 2011-06-30 19:36:37

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: Alice Nine

Widać a9 zamieniaja sie w pracoholikow xd
Nie oglądałam making of ale za to przesłuchałąm cały siengiel i musze pwoeidzec ze kto jeszcze tego nie zrobił powinien jak najszybcej nadrobic gdyz moim skromnym zdaniem dwie pzostałe pisoenki sa nawet lepsze od a-side ^^ Zwłaszcza że G3 jest przerobka ich strej piosenki i mozna w niej usłyszec cos growlo-podobnego ^^
A to wrzuce 2 pisoenke zeby kadzy mogł sobie przesłuchac ^^:
Zankyou White Out

Offline

 

#19 2011-07-08 00:05:55

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Alice Nine

I katujemy z czysta przyjemnością singiel^^ Alice nie zawiedli^^

Moja ulubiona piosenka z tego singla to G3, bardzo dobrze zrobili odświeżając ten kawałek bo jest prześwietny^^ I nawet Shou brzmiący growlowo-podobnie mi się podoba^^
Blue Flame to chyba nie długo będę znac na pamięć bo bardzo dobrze mi sie to śpiewa XD
A Znakyou... chyba mi nie leży jak bardzo ich lubię. Budzę się dopiero pod koniec słysząc świetne gitarowe solówki.. Ale może jak przesłucham więcej razy te piosenkę to będzie lepiej^^


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#20 2011-07-08 00:32:32

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Alice Nine

Nie mialam pojecia, o jakiej mowicie piosence. Poszukalam jej i znalazlam G3
Tygrys mowi, ze to stara wersja, no chyba ma racje, bo teraz A9 wygladaja inaczej. Piosenka mi sie podoba, jedynie przeszkadza mi w niej wokal Shou. Nie umiem sie do niego przekonac, mimo wszystko.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#21 2011-07-08 19:01:50

Arashi

Ningen

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 33
Punktów :   

Re: Alice Nine

Sagaaa *___*. Naoo *___*. <- tak, moi ulubieńcy. ^^
Zespół poznałem głównie dzięki KarinBlack *nie wiem czy jest na tym forum*. Urzekł mnie głos Shou i od tamtej pory słucham go do teraz. Polubiłem chyba Sagę za jego grę i głównie za stylizację na Peace&Smile Carnival bodajże 2009. Shou.. za głos głównie.. Ogólnie piosenki takie jak Rainbows, Kiss twice kiss me deadly uwielbiam, są moimi faworytami w ich piosenkach.

Offline

 

#22 2011-07-09 15:59:08

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Alice Nine

Arashi- nie , Karin tu nie ma XD
Jak ty mozesz lubic Shou? Mi jego glos kompletnie nie odpowiada- musze miec naprawde bardzo dobry humor, zeby moc go zniesc. Lubie glebokie glosy, ale ten Shou ma dziwna barwe.
Kiss twice kiss me deadly- ostatnio troche mi sie przejadlo, za duzo i za czesto slyszalam ten kawalek. Jest genialny fakt, no ale ile mozna?

Oglada ktos z was Alice nine TV?


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#23 2011-07-10 00:32:29

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Alice Nine

Kilka informacji co do najbliższego singla Arizu

Będą trzy typy. Typ Aoprócz dwóch piosenek zawiera PV making of do Heart og Gold. Do typu B będzie dołączone DVD z materiałami bonusowymi. A w typie C pojawi się trzeci utwór Haikara naru Rinbukyoku (Rondo)

TYPE A TRACKLIST:
1. Heart of Gold
2. Ray
DVD. Heart of Gold PV/Making
edohsama =o hello
TYPE B TRACKLIST:
1. Heart of Gold
2. Ray
DVD/ TBA

TYPE C TRACKLIST:
1. Heart of Gold
2. Ray
3. Haikara naru Rinbukyoku (Rondo).


[center

Offline

 

#24 2011-07-10 11:46:29

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Alice Nine

Monsun napisał:

Oglada ktos z was Alice nine TV?

Ja oglądam! ja oglądam!^^

I nie muszę nic rozumieć by zwijać się ze śmiechu co oni tam wyprawiają XD
Szczególnie lubię odcinki z Nao <szczególnie te pierwsze Xd > Pijany Nao i jego krzyk przy wkładaniu ręki do "pudełka-niespodzianki"- bezcenne^^ kto tego nie widział niech żałuje^^
W ogóle to lubię wszystkie odcinki, w każdym coś sie dzieje i chłopcy na prawdę stają na wysokości zadania by coś wykonać xd <jak na przykład stanie Hiroto na głowie, nawet opadnięta koszulka podtrzymywana przez Sagę w pewnym miejscu go nie rozproszyła XD>

I Tora jako prowadzący... Mrrrrauuu^^ Uwielbiam jego głos przez co czasami zawieszam się słuchając tylko jego. Bardzo sobie dobrze radzi w tej roli, choc początkowo byłam w szoku. Nie wiem ile osób oglądało ich odpowiedzi na 100 pytań, a Tora jak na tygrysa przystało odpowiadał to sekret, tamto sekret. Teraz już wiem, że pewnie się zgrywał XD

Ale wracając do Alice Nine Channel... ktoś jeszcze ogląda?^^


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#25 2011-07-12 00:23:05

Guren

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 235
Punktów :   

Re: Alice Nine

Monsun napisał:

Arashi- nie , Karin tu nie ma XD
Jak ty mozesz lubic Shou? Mi jego glos kompletnie nie odpowiada- musze miec naprawde bardzo dobry humor, zeby moc go zniesc. Lubie glebokie glosy, ale ten Shou ma dziwna barwe.

Uwież mi że można xd Ja osobiście uwielbiam jego głos ! Fakt że jego barwa jest dosyc nietypowa ale mi to zupełnie nie przeszkadza xd
No i rózniez uwielbiam kiss twice kiss me deadly ale nic nie pobije dla mnie rainbows !*-*

Offline

 

#26 2011-07-29 17:59:26

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Alice Nine

Tadammm!!

Heart of Gold PREV

I co myślicie o tym?


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#27 2012-12-16 21:45:19

Hikari

Gakusei

Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 66
Punktów :   

Re: Alice Nine

Uwielbiam ich, kocham. <3
Jak ja mogłam tak długo ich nie słuchać? Jakiś czas temu zapodałam sobie VANDALIZE, potem Alphę. Cudowne albumy, potrafiłam ich słuchać w kółko. Teraz słucham GEMINI, do którego średnio byłam przekonana. Nie mam pojęcia czemu, bo ten krążek również mnie urzekł. <3

I co do posta sprzed roku:

Jak ty mozesz lubic Shou? Mi jego glos kompletnie nie odpowiada- musze miec naprawde bardzo dobry humor, zeby moc go zniesc. Lubie glebokie glosy, ale ten Shou ma dziwna barwe.
Kiss twice kiss me deadly- ostatnio troche mi sie przejadlo, za duzo i za czesto slyszalam ten kawalek. Jest genialny fakt, no ale ile mozna?

Jeżeli zapoznaję kogoś z zespołem, to przechodzi mi przez myśl "uwaga na wokal, może być nieznośny". Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu może się spodobać, ale ja go potrafię słuchać godzinami i w ogóle mnie nie drażni. Uwielbiam w nim właśnie tę inność. xD I pasuje do muzyki a9.
A kiss twice, kiss me deadly ostatnio miałam okazję często słyszeć, ale jeszcze bardziej polubiłam ten kawałek. ^^' Początkowo średnio mi się podobał.

Offline

 

#28 2012-12-24 16:04:50

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: Alice Nine

O Alice Nine się jeszcze nie wypowiadałam... pora nadrobić :3.

A9 było dla mnie jednym z tych zespołów, do których mnie zbytnio nie ciągnęło - "Bo młodzi, bo popularni" <-- dziwne kryterium, wiem ;), ale tak zwykle mam... im bardziej popularny zespół, tym ciężej mi po niego sięgnąć. Przesłuchane EP "Gion Shouja no Kane ga Naru" nie zrobiło na mnie większego wrażenia, niemniej, dyskografia leżała ściągnięta, czekając na odrobinę łaski z mojej strony i w końcu się doczekali!

Jak widać, nie porwali mnie od razu, ale kiedy już zabrałam się za słuchanie, na mojej buźce pojawiał się coraz szerszy uśmiech, a stopy same zaczęły wybijać rytm :). Alice Nine z każdą kolejną piosenką okazywało się być coraz bardziej energetyczne i działające na mnie jak najbardziej pozytywnie; melodyjni, mają odpowiedniego kopa, a choć hardkorowi nie są, to niektóre partie gitary są cudnie szorstkie *-*.
Głos Shou jest bardzo charakterystyczny, ale na samym początku nie bardzo mi pasował. Potem doceniłam Jego "chłopięcy" urok, lekkość i jasność :). Gitary Hiro i Tory splatają się w piękny sposób, uwielbiam ich sobie wyobrażać, jak grają XD; Saga na basie to dla mnie cudowność, widać (ekhm - słychać!), że kocha grać, że sprawia Mu to przyjemność i to się przenosi także na słuchacza. Niepozorny Nao genialnie panuje nad perkusją, moim zdaniem jest jednym z lepszych perkusistów :).

Ulubieniec? Hmm... moi Książęta, czyli Shou i Tora ^_^ Są pełni klasy, ale w każdym z nich jest jeszcze jakieś "coś" - u Shou właśnie chłopięcy urok, cudowny uśmiech, ciepłe spojrzenie, które tak świetnie kontrastuje z niekiedy gorącymi słowami *-*, a u Tory drapieżność :3. Choć nie powiem, energia i pewność siebie Hiroto też robią na mnie wrażenie, podobnie jak widok Sagi z basem w dłoniach *-*.

Ulubione kawałki... "Gin no tsuki, kuroi hoshi", "JEWELS", "Kowloon -NINE HEADS RODEO SHOW-", "ZERO", "Kousai", "RAINBOWS", "BLUE FLAME", "ARMOR RING", "Waterfall", "Hyakkaryouran", "Stargazer:", "HEART OF GOLD", "Niji no Yuki", "FANTASY" i "Mugen -electric Eden-".

W ogóle, Alice Nine są dla mnie bardzo pozytywnym zespołem, energetycznym i dodającym sił oraz uśmiechu, a to akurat bardzo, bardzo fajne ^_^.

Czasem jak widuję gify czy screeny z Alice Nine TV to żałuję, że jeszcze nie oglądałam ani odcinka, ale ciężko mi się zabrać... zmotywowałby mnie ktoś linkiem do chociaż jednego odcinka? *robi maślane oczka*

Ostatnio edytowany przez Karou (2012-12-24 16:05:46)


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 

#29 2012-12-30 02:01:52

Hikari

Gakusei

Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 66
Punktów :   

Re: Alice Nine

W ogóle, Alice Nine są dla mnie bardzo pozytywnym zespołem, energetycznym i dodającym sił oraz uśmiechu, a to akurat bardzo, bardzo fajne ^_^.

Za to ich lubię. :D

Właśnie zauważyłam, że w lutym wydali album. XD Przesłucham go w nowym roku, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. ^^ Ostatnie single były średnie, ale może to kwestia osłuchania się? Pewnie tak. Chociaż takie Nemesis to całkiem fajny utwór. <3
W ogóle wzięli pod nóż moje ukochane Yami ni chiru sakura. Wiele się nie zmieniło, ale i tak pozostanę wierna oryginałowi (btw. teledysk do Yami... jest jedynym typu "zespół stoi i gra", który lubię). Zresztą, nie tylko tę piosenkę odświeżyli, zrobili to też z G3 i Haikara naru... (trochę to mi się kojarzy z tym, co robią Diry, acz arisu idzie to znacznie lepiej - i zmiany nie są drastyczne).

Czasem jak widuję gify czy screeny z Alice Nine TV to żałuję, że jeszcze nie oglądałam ani odcinka, ale ciężko mi się zabrać... zmotywowałby mnie ktoś linkiem do chociaż jednego odcinka? *robi maślane oczka*

Kompletnie nie ogarniam rzeczy tego typu, dopiero się dowiedziałam o istnieniu A9 TV, yay. Dlatego trochę poszperałam. Na tym kanale zdaje się być wiele filmików. Ten zapowiada się fajnie tylko ze względu na to, że są tam Hiroto i Shou. <3 Szczególnie Shou, uwielbiam go. Ten fragment jest powalający, Shou mnie rozbroił. xD On się tak cudownie śmieje i uśmiecha. <3 Nie wiem, o co chodzi w tym show, ale aż mnie twarz boli od śmiechu. ^^

Offline

 

#30 2013-01-03 00:31:11

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: Alice Nine

Waaa, kompletnie nie zauważyłam nowego posta w tym temacie; muszę przejrzeć resztę tematów ._., wybacz zatem zwłokę w odpowiedziach .///.

Ostatni album jest całkiem niezły, choć nie będzie moim ulubionym :3. Chłopaki nadal mają energię i wyraźną frajdę z tego, że grają i to chyba najważniejsze <3.

O, dokładnie! Podoba mi się, że trochę zmieniają aranżacje tych piosenek, ale nie na tyle, by się zagubić i zapytać "Ale o co chodzi? @__@", jak mam w przypadku self-coverów DeG'a ;)).

Ja o A9 TV wiedziałam od jakiegoś czasu (magia Tumblr'a ;D), ale żeby zorientować się gdzie to leci, to już nie byłam łaska >.< Ogromne Ci dzięki Hikari za te linki, jestem totalnie oczarowana *-* Szkoda, że teraz tyle nauki i mało czasu, nie mam jak przysiąść i porządnie zabrać się za oglądanie, ale na pewno do tego wrócę! (albo będę zerkać spoza książek i chichotać jak głupia) XD


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi