Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-04 16:07:50

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Seriale

W tym temacie możecie pisać o swoich ulubionych serialach telewizyjnych, co w nich lubicie, może ulubiona postać, odcinek, wątek miłosny czy strzelanina.
I czy preferujecie seriale polskie, amerykańskie, brazylijskie telenowele, a może jeszcze jakieś inne?


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#2 2011-05-26 21:09:03

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Seriale

Nie preferuję żadnych seriali, ale czasem jednak potrafi coś wciągnąć... Z mojego dzieciństwa najbardziej pamiętam "Zbuntowanego Anioła" - to dopiero był dramat ;__; Potem było też coś o dziewczynie na wózku inwalidzkim, która wcześniej pracowała w cyrku. A także oryginalna "Brzydula".

Teraz to już nie to samo... Przez jakiś czas oglądałem "Na wspólnej" i polską "Brzydulę", no ale... Lipton.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#3 2011-05-28 00:34:26

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Seriale

Z dzieciństwa głównie telenowele, wspomniany Zbuntowany Anioł, Przyjaciółki i Rywalki, Luz Maria, Luz Clarita(czy tam Serce Clarity, nie ogarnęłam jaki tytuł funkcjonował w polskiej tv)kachorra to ja,brzydula, esmeralda i takie tam xD
Obecnie zdarza mi się oglądać Na Wspólnej, oglądam Prosto w Serce, Przepis na Życie, dr House(nie wiem czy go doliczyć bo bardziej go na komputerze oglądam no ale...) Nie ma to jak statek, Para królów i Ja w kapeli. I to chyba tyle xD
Lubię jak w serialu jest wątek miłosny, nie przeszkadza mi on w każdym razie~


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#4 2011-05-30 14:38:46

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Seriale

Niepowtarzalny napisał:

Z mojego dzieciństwa najbardziej pamiętam "Zbuntowanego Anioła"

Aż się zakrztusiłam, na wspomnienie o tym. Gorzej, bo jak byłam mała to z moimi dziadkami i starszym bratem zawsze oglądałam telenowele. Nie wspominając, że Natalia Oreiro zawsze będzie gdzieś w najgłębszych zakamarkach mojego serca.
Mój ukochany serial to na pewno Agenci NCIS... moją wielką miłością jest Abby. :3 Także lubię dr. House- jego chyba nie da się nie lubić. Dobry humor i  można się czegoś dowiedzieć o chorobach, a nawet o życiu i paru innych ciekawych sprawach. xD
Kiedyś bardzo lubiłam Lost, ale później już po prostu przedobrzyli. Przestałam to ogląda tak przy 3 serii.
Czasami zdarza mi się oglądnąć te dziwne seriale na TVN, gdy moja mama je ogląda, ale raczej mnie nudzą. Taki lepszy serial na tvn to tylko Przepis na życie, ale w sumie oglądam połowę i odchodzę od TV albo w ogóle nie oglądam. Nawet fajne były też Usta Usta, ale jakoś od środka i nie wszystkie odcinki oglądnęłam.
A z Disneya to raczej przypadło mi do gustu tylko Słoneczna Sonny i czasami oglądam przelotnie jakąś bajkę...^^"


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#5 2011-05-30 15:59:43

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Seriale

Regularnie oglądam moje trzy ulubione seriale - Housa, Gotowe na wszystko i CSI Miami. Zawsze w internecie i z fansubami. Co do polskich to tylko Prosto w serce, jak widać dużo tego nie ma ale każdy nowy i stary odcinek tych serii został przeze mnie obejrzany ^^ Kiedyś jeszcze oglądałam Grey's anatomy i Zaklinacz dusz, ale mi przeszło.

Offline

 

#6 2011-06-04 18:34:58

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Seriale

Taaak, telenowele z naszego dzieciństwa to było coś, a wspomniana Natalia Oreiro to dawna gwiazda. Teraz może wydaje się nam to śmieszne, jednak w dzieciństwie wyglądało to zupełnie inaczej. Karda, nie krztuś się, bo jeszcze nam zajdziesz z tego świata.

Jak już pisałem w innym temacie, nie oglądam za dużo telewizji. Jednak jak już to musi to być ciekawy serial, np. wspomniany Dr.House. Według mnie jeden z lepszych seriali w tym czasie. Szkoda, że teraz będzie ostatni sezon. Nie raz skuszę się na CSI. No i oczywiście "Pingwiny z Madagaskaru" [co prawda, jest to serial animowany, ale się liczy]. =3
Co do Lost to nigdy nie mogłem się przemóc, aby to obejrzeć. Dobry klimat, ale coś mi nie pasowało w całym tym serialu. Nie powiem Wam co, gdyż sam nie wiem. xD


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#7 2011-06-06 11:16:28

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Seriale

Lost na początku był okej, ale później zaczęłam się gubić kto z kim, dlaczego itp.
Za dużo przekombinowania xD

Dzięki za przypomnienie o Gotowych na wszystko, to był świetny serial, ale też jakoś go nie skończyłam, w wakacje zrobię sobie chyba maraton i od początku do końca to oglądnę.

A jak uważacie, kto lepszy w głównej roli Prosto w serce? Natalia Oreiro czy Anna Mucha? Dla mnie, o wiele lepsza jest Natalia, pasowała do tej roli niesamowicie a jak widzę Muche to tylko przypominam sobie że jej nie lubię xD


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#8 2011-06-06 16:23:08

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Seriale

Sayuuki napisał:

A jak uważacie, kto lepszy w głównej roli Prosto w serce? Natalia Oreiro czy Anna Mucha?

Jasne że Natalia! xD Mam do niej straszny sentyment przez Zbuntowanego Anioła i w ogóle lubię ją ^^
Na dzień dzisiejszy nie oglądam żadnych seriali, jedynie Pierwszą miłość jak jestem u siostry. No i obecnie czekam na 4 sezon Przygód Merlina, ale to oglądam w necie. xD
Moje siostry oglądają te debilne telenowele brazylijskie o_O To taki chłam że aż mnie skręca jak słucham tych dialogów. Coś strasznego.

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-06-06 16:23:27)

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi